Vydáno dne 15. 08. 2010 (386 přečtení)

Králíky B: Nosek - Oulehla /70.Kos/, Straka, Stašák, Jireš/89.Uhlíř/ - Skoták, Kovář, Hoško, Kolbe - Jurenka /79.Vogl/, Stolarik
Libchavy: Kollert - Borovička,  Karpíšek, Vinzenz, Konečný Jarmil /61. Hoffman Tomáš/  - Bartakovič / 58.Ďuriš/, Beneš Michal / 79. Paukert/, Kopfštein,  Kubišta Josef  - Blažek, Dostál Ivan

Rozhodčí: Rot Zdeněk, AR 1: Hylský Josef AR 2: Bednář Václav

Střelci: Jurenka/46./, Stolarik/54./ - Blažek 2/27 a 85./, Kubišta /61./, Dostál /92./
Náhrávky: Kopfštein 2, Blažek, Ďuriš, Dostál
ŽK: 1 : 1 - Stolarik/34./ - Blažek/85./
ČK: 0 : 0
Diváků: 100

A byly to nervy……. Bez Míši Stejskala kterého nahradil v sestavě zkušený Ivan Dostál, jsme jeli do Červené Vody pro tři body. První poločas tomu i nasvědčoval. Na rohy jsme vyhráli 6 : 1, na góly 1 : 0, na šance 4 : 1.  Náš vedoucí gól vstřelil v 27. minutě náš bombér Jarda Blažek, když mu o domácí tyč nahrál Míla Kopfštein. Své šance jsme prostě neproměňovali i když jsme měli převahu, více branek jsme v prvním poločase nevstřelili. Tento průběh prvního poločasu nás uklidnil natolik, že jsme v 54. minutě prohrávali - a to 1 : 2. Nejprve v 1. minutě nebezpečně vystřelil domácí Kovář, náš brankář Kollert jeho střelu vyrazil na roh a z něho domácí vyrovnali hlavičkou Jurenky. Další rána pro nás přišla v 54. minutě, kdy se ke střele dostal nejlepší hráč domácích Standa Stolarik a domácí vedli 2 : 1. V našem mužstvu došlo ke střídání a výsledek se dostavil v 61. minutě kdy přesně přihrál Jarda Blažek Pepovi Kubištovi a ten vyrovnal na 2 : 2. Bylo to jeho první branka v libchavském dresu a přerušil tak šňůru osmi branek za sebou právě Jardy Blažka. My jsme se snažili o dokončení zvratu v utkání a to se nám podařilo v 85. minutě, kdy po rohovém kopu Dana Ďuriše se trefil hlavou nikdo jiný než opět Jarda Blažek. Domácí se snažili o vyrovnání, čehož jsme využili v  nastaveném  čase, kdy Milan Kopfštein přistrčil míč Ivanovi Dostálovi a ten vymetl šibenici domácí branky a stanovil tak konečný výsledek 2 : 4. Bylo dobojováno. Průběh utkání hráčům i realizačnímu týmu ukázal, že okresní přebor nebude procházka růžovým sadem. Pozitivem podzimní části je to, že v obou odehraných utkáních jsme prohrávali a dokázali jsme však průběh otočit ve svůj prospěch. V příštím kole nás čeká doma mužstvo Dobříkova B. Chlapci prosím v sobotu bez nervů…….