Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek, Vinzenz, Hoffman Tomáš - Beneš Michal / 60.Martinec Michal/, Kopfštein, Ďuriš, Blažek / 88.Čermák Zdeněk/ - Dostál Ivan, Bartakovič
Dobříkov: Lukes – Fajfr, Pitra Přemysl, Zachař, Horníček Tomáš – Machovič, Pitra Jiří, Hořejší, Jelínek – Klofanda, Horníček Jan

Rozhodčí: Ropek Stanislav , AR 1: Vaněk Tomáš AR 2: Zuzík Oldřich

Střelci: 54.Ďuriš, 63.Hoffman – 31. Klofanda
Náhrávky: Dostál
ŽK: 1 : 3 – 58.Hoffman – 23.Hořejší, 47.Zachař, 73.Barták
Diváků: 110

A byly to nervy…a velké nervy. Na naše hřiště zavítalo velice zkušené mužstvo z Dobříkova, kde hrálo 6 hráčů, kterým bylo již 35 let. V našem mužstvu to jsou pouze dva – brankář Tomáš Kollert a zkušený Ivan Dostál. Naše mužstvo nastoupilo oproti minulému utkání se dvěma změnami: nemocného Jarmila Konečného nahradil Tomáš Hoffman a Pepu Kubištu nahradil Dan Ďuriš. U obou hráčů šlo o premiéru v základní sestavě v letošní sezóně a jak se později ukázalo oba se trenérům odvděčili za důvěru vstřelením branek, které znamenaly další naše vítězství.
Ale od začátku. Běžela druhá minuta utkání a my jsme mohli vést, když se sám před brankářem hostů objevil Ondra Bartakovič, jehož nedůrazné zakončení lehce zlikvidoval hostující brankář Lukes. Měli jsme i další šance, hlavně Ivan Dostál, ale ty jsme neproměnili. Hosté hráli zkušeně a měli též několik šancí a dá se říci, že byli v prvním poločase i lepší. Vedoucí branku pak vsítil v 31.minutě hlavou Tomáš Klofanda, když zužitkoval dlouhý centr Jiřího Pitry a nedůslednost naší obrany – 0 : 1. A opět jsme prohrávali, tak jak tomu bylo i předešlých dvou utkáních.Čekali jsme na přestávku a druhý poločas.
Počátek byl vyrovnaný, my jsme však udeřili v 54.minutě, kdy z leva od postranní čáry rozehrával trestný kop Dan Ďuriš a rozehrál ho tak šikovně, že míč našel dobříkovský brankář Lukes až v síti a bylo to 1 : 1. Hostům pomalu docházeli síly a my začali získávat převahu, kterou jsme využili hned v 63.minutě, kdy míč na střelu předložil Ivan Dostál Tomáši Hoffmanovi a ten z 30 metrů z voleje krásně tvrdě vystřelil a zaznamenal naší druhou branku. V závěru se hosté snažili vyrovnat, to se jim však naštěstí nepodařilo a my vyhráli 2 : 1.
Další utkání nás čeká příští neděli v Řetové, kde bude jistě horká půda.
A nyní několik statistických údajů: rohy - 5 : 3. 8 krát jsme vystřeli na branku z toho to byly 3 tutovky. Mimo branku jsme vystřelili 8 krát a z toho to byly dvě tutovky. Nejlepšími hráči byli zkušení hráči: za domácí Ivan Dostál a u hostů Jan Horníček.
Takže příští neděli do Řetové –odjezd autobusem je ve 14.30 od Džbánu.