Řetová: Habrman - Voleský, Sedláček, Špatenka Miroslav, Bače Lukáš - Bače Tomáš, Kvapil, Hanuš, Volf / 41.Berky / - Lehký / 75. Špatenka Roman /, Polák / 23. Šimek /
Libchavy: Kollert - Borovička,  Karpíšek, Vinzenz, Čermák Zdeněk / 26. Kubišta /  - Beneš Michal / 51. Bartakovič/, Paukert, Ďuriš, Martinec - Blažek,  Dostál Ivan / 85. Felgr Petr /

Rozhodčí: Dvořák Petr, AR 1: Kvapil Jaromír AR 2: Čada Pavel
Střelci: 58. Blažek
Nahrávky: Ďuriš
ŽK: 1 : 5 - 23.Polák - 28. Beneš, 33.Vinzenz, 60.Bartakovič, 72. Blažek, 76. Paukert
Diváků: 350

A byly to nervy…a velké nervy. Tento úvod nám asi zůstane. Na  utkání do Řetové  přišlo skutečně mnoho diváků, přálo i počasí. Naše sestava oproti minulému utkání doznala změn, když byli omluveni Kopfštein, Konečný a Hoffman. Poprvé se v základu objevili Zdeněk Čermák a Tomáš Paukert. Zdeňka však poznamenaly zdravotní problémy / až do vynuceného střídání mu tekla krev z nosu /. Tomáš dostal na starosti režiséra domácího týmu Dušana Kvapila. Myslím si, že této úlohy se zhostil až na pár výjímek dobře a dokázal i dvakrát tvrdě vystřelit. Hrál se výborný fotbal z obou stran, my jsme měli několik super šancí a to hlavně v prvním poločase, kdy však čaroval domácí brankář Habrman. Náš Tomáš Kollert též vytáhl před zraky celé své rodiny několik fantastických zákroků a zlikvidoval tak i šance domácích, a proto skončil i první poločas 0 : 0. Na rohy jsme první poločas vyhráli 3 : 2, na tutovky 5 : 2.
Začátek druhého poločasu patřil domácím, v 58. minutě jsme však podnikli rychlý protiútok, skvělou přihrávku od Dana Ďuriše si zpracoval Jarda Blažek a na dvakrát se konečně podařilo prostřelit domácího Habrmana a my vedli  1 : 0. Až ve čtvrtém utkání jsme v průběhu zápasu neprohrávali, v předešlých třech zápasech jsme vždy museli vývoj zápasu otáčet.
Domácí se snažili vyrovnat, v tlaku jim napomohl i rozhodčí, neboť fauly se pískali jen na naši půlce hřiště. My jsme hrozili rychlými protiútoky, které se nám však nepodařilo proměňovat. Na rohy druhý poločas vyhráli domácí 5 : 4.
Všichni naši hráči podali výborné obětavé výkony, své fyzické předpoklady pak  prokázal Kuba Vinzenz, který se mnohokrát z místa stopera ocitl na místě pravého křídla a odehrál velký zápas. Stálým nebezpečím pro domácí byl i s chutí hrající náš útok - Ivan Dostál a Jarda Blažek.
Mužstvo prostě pracovalo jako jeden tým a překonalo velice kvalitní domácí mužstvo.
A teď nás čeká Jablonné, další tým, který by jistě rád hrál o první místo. Věřím, že tuto souboru přijde i početná divácká návštěva.