Libchavy: Kollert - Borovička,  Karpíšek, Vinzenz, Lžíčař Petr  - Kopfštein, Ďuriš /85. Paukert/, Stejskal, Martinec /46. Bartakovič/ - Blažek /81. Felgr/,  Dostál Ivan
Jablonné: Šlahora - Křovohlávek / 73. Hubálek /, Lička, Kvapil, Beneš - Halbrštát, Tomek / 78. Rada/, Fišar / 84. Kohout/, Bednář - Solar, Štruml

Rozhodčí: Lukes Jan, AR 1: Zuzík Oldřich AR 2: Ropek Stanislav

Střelci: 30. Dostál, 66. Blažek - 28. Štruml, 69. Halbrštát
Náhrávky: Dostál
ŽK: 1 : 3 - 60. Blažek - 36. Beneš, 37. Halbrštát, 57. Křovohlávek
ČK: 1 : 0 - 90. Borovička
Diváků: 150

Na rozmáčeném terénu jsme byli svědky velice kvalitního a vyrovnaného utkání. Naši borci měli zpočátku utkání územní převahu, ale hosté velice kvalitně bránili. Projevila se naše bolest - neproměňování šancí a za celý zápas jsme neproměnili 4 vyložené šance a nastřelili břevno soupeřovy branky. Hosté se ujali vedení v 28.minutě, kdy dobře hrající Štruml využil nedůslednost naší obrany a prostřelil našeho brankáře Kollerta a hosté vedli 1 : 0. Naše odpověď přišla hned ve 30. minutě, kdy křížnou skákavou střelou vyrovnal náš Ivan Dostál - 1 : 1. Naše hra v prvním poločase postrádala nápad, stereotypní dlouhé míče od obránců, které většinou šli doprostřed, hravě odvraceli robustní hostující stopeři.
Druhý poločas byl zcela vyrovnaný, my jsme dostávali více prostoru pro rychlé protiútoky, ale jejich zakončení bylo žalostné. Postupně neproměnili Jarda Blažek, Ivan Dostál a Dan Ďuriš. Naše snaha byla však korunována brankou v 66.minutě. Nejprve rozhodčí odpustili Jablonnému penaltu za jasné sražení Ivana Dostála v pokutovém území, tato akce však byla přesto dohrána k trestnému kopu ve vzdálenosti 19 metrů od branky. Trestný kop proměnil Jarda Blažek a my jsme vedli 2 : 1. Naše radost však trvala jen tři minuty. V 69. minutě hosté rozehráli dlouhý aut, náš zmatek v obraně pak využil Halbrštát a vyrovnal na 2 : 2. Po vyrovnání získali na vrch hráči z Jablonného a vítězství mohli získat na konec obě mužstva. V poslední minutě pak byl vyloučen náš Radko Borovička, který fauloval ze strany hostujícího hráče ve slibně vypadající akci Jablonného. Myslím, že vzhledem k naší současné střelecké potenci byla remíza spravedlivá a Jablonné se představilo ve velice kvalitním světle a jistě bude hrát o postup do vyšší soutěže.
Prognóza našeho trenéra Roman Žďárského před začátkem soutěže získat po 5 kolech 15 bodů tedy padla. Škoda, chyběla nám k tomu proměněná jedna tutovka.
V tomto zápase se objevila v našem mužstvu nová posila - Petr Lžíčař, který hrál levého obránce a naznačil své velké předpoklady a bezesporu patřil k našim lepším hráčům.
A pozor za týden v neděli tu máme velké derby - zajíždíme po vlastní ose do Sopotnice, kde budeme hrát od 17.00 hodin.