Libchavy – FK OEZ Letohrad B 1 : 0 / 1 : 0 /
Libchavy – FK OEZ Letohrad B 4 : 1 / 0 : 1 /

asistenti: Martinec Václav, Šámal jiří
střelci: Svatoš Michl
nahrávky: Škorpil Jiří
Sestava: Orlando Manuel – Cibulka,Motyčka,Rejent,Velínský Ondra – Žídek, Jariš, Kovář,Vít Dominik – Škorpil Jiří, Svatoš – Pipek, Alger, Bočkoroš, Šika
Tak konečně to přišlo a naši starší žáci poprvé v krajské soutěži vyhráli. Bylo to vyrovnané utkání, naše mužstvo držel nad vodou náš brankář Orlando Manuel. Myslím si, že naše mužstvo odehrálo velice dobré utkání a měla by to být vzpruhou pro další utkání. Jedinou branku utkání vstřelil náš Míša Svatoš, když mu ideálně přihrál Jirka Škorpil.

střelci: Felgr, Buben, Šrom, Dušek
nahrávky: Lukeš Michal 3 x
Setava: Šalda Erik – Prášilová Dáša , Lukeš Michal, Dušek Štěpán, Felgr Adam, Boštík Michal, Chládek Dominik, Buben Vlasta, Šnajdr Jakub, Horníček Aleš, Pipek Jan, Šrom Míša
V silnější sestavě jsme svého soupeře přehrávali, v prvním poločase se hrálo na jeho půlce hřiště, ale stačil jeden rychlý protiútok a hosté se ujali vedení 1 : 0. Hráli jsme bez pohybu a střelby. Přestávková domluva učinila své a hned v prvních minutách jsme vývoj utkání obrátili na svou stranu a začaly padat i branky a my jsme zaslouženě zvítězili 4 : 1.
Dresy nyní perou Chládkovi. Děkujeme moc.