Sopotnice: Fišer - Zeman Martin, Kubas, Honzík, Šebrle - Pánik, Mašanský, Zeman David, Vávra - Stárek / 87. Kopsa /, Vidlička / 83. Černoch /
Libchavy: Zeman - Čermák Zdeněk / 75. Martinák /,  Karpíšek, Vinzenz, Lžíčař Petr  - Bartakovič / 38. Kubišta /, Stejskal, Kopfštein, Martinec  - Blažek,  Dostál Ivan

Rozhodčí: Ropek Alois, AR 1: Urban Jaroslav AR 2: Elčkner Jiří
Střelci: 65. Honzík Josef
ŽK: 4 : 2 - 24. Zeman Martin, 40. Kubas, 67. Vidlička, 71. Mašanský Marek - 70. Vinzenz, 80. Stejskal

A bylo zde první velké derby,  které jsme se Sopotnici sehráli po 9 letech. Je nutné s potěšením konstatovat, že zázemí mají nyní v Sopotnici skutečně na úrovni a s minulým stavem se to nedá srovnat. Do Sopotnice jsme si jeli pro vítězství. Výsledek je však zcela opačný a my poprvé v okresním přeboru prohráli. Nemá cenu asi probírat průběh utkání, neboť všichni naši fandové do Sopotnice dorazili a vše viděli. Stále stejná písnička, do 5. minuty si vytvoříme tutovku, kterou neproměníme / v tomto zápase 3.minuta a sám šel Ivan Dostál a nastřelil jen domácího brankáře Davida Fišera/ a pak nejsme schopni vstřelit branku. Výčet dalších super šancí v prvním poločase: 26. Karpíšek - sám hlavičkuje, 26.  Kopfštein - střílí mimo, 27. Martinec - mimo, 41. nastřeluje Milan Kopfštein tyč domácí branky.
Ve druhém poločase jsme si již tolik šancí nevytvořili. Domácí pozorně bránili, skvěle chytal i David Fišer a v 65. minutě naše obranná fáze selhala: na míč si naběhl domácí předstopér Josef Honzík a prostřelil Míru Zemana. Nevím, těžko hodnotit / bez možnosti opakování / kdo udělal největší chybu, ale Honzík nás prostě zaskočil.
Po vstřelené brance jsme útočili do plných a to nám činilo problémy a způsob jak prolomit obranu jsme nenašli.
No nic, musíme dále bojovat, nyní nás čekají dvě utkání doma proti Albrechticím a Tátenicím a pokud chceme bojovat o postup tak budeme muset obranné bloky prolomit a získat dvě vítězství.