Jablonné nad Orlicí – Libchavy 2 : 1 / 2 : 1 /
Jablonné nad Orlicí – Libchavy 1 : 6 / 0 : 3 /

asistenti:
střelci: neznám – Jariš Pavel
nahrávky: Boštík Jaroslav
Sestava: Orlando Manuel – Cibulka,Motyčka,Rejent,Velínský Ondra – Jariš, Kovář Martin, Boštík Jaroslav, Vít Dominik – Škorpil Jiří, Šalda Michal - Svatoš , Alger, Bočkoroš, Šika
Utkání v Jablonném jsme začali dobře a v 9. minutě jsme se ujali vedení, když kolmou přihrávku Jardy Boštíka proměnil Pavel Jariš. Domácí však po té převzali iniciativu a začali se dostávat i do šancí. Nejprve vyrovnali po dobře rozehraném trestném kopu na 1 : 1, pak kopali penaltu, kterou zneškodnil náš Ori v bráně. Dvě minuty na to však domácí kapitán vzal odpovědnost na sebe a svůj průnik zakončil tvrdou nechytatelnou střelou k tyči a vsítil tak, jak se později ukázalo i rozhodující branku utkání. Domácí vedli 2 : 1. Ve druhém poločase měli více ze hry domácí a vyhráli zaslouženě. Naši borci však předvedli bojovný výkon a do budoucna je na čem stavět.

střelci: neznám – Felgr Adam 2, Buben Vlasta, Šrom Míša, Dušek Štěpán, Lukeš Michal
nahrávky: Lukeš Michal 3 x,
Sestava: Chládek Dominik – Lukeš Michal, Dušek Štěpán, Felgr Adam, Boštík Michal, Buben Vlasta, Horníček Aleš, Pipek Jan, Šrom Míša, Musil Jakub, Šťovíček Petr
Naši žáci navázali na výkon z druhého poločasu minulého zápasu a domácí jsme jasně přehráli. Poločas jsme vyhráli 3 : 0 a v druhém poločase jsme pokračovali a vstřelili další tři branky. Domácí prostřelili našeho nového brankáře Dominika Chládka až v poslední minutě celého utkání a zaznamenali tak čestný úspěch.
Dresy nyní perou Šromovi. Dopravu zajišťovali: pan Škorpil, Velínský, Dušek, Špína, Musil, Kovář a paní Chládková. Děkujeme moc.