Starší žáci:  Libchavy – FK Proseč o.s. 1 : 1 / 1 : 0 /
Mladší žáci:  Libchavy – FK Proseč o.s. 10 : 0 / 7 : 0 /

Libchavy – FK Proseč o.s. 1 : 1 / 1 : 0 /
střelci: Boštík Jaroslav – Vopařil Michael
nahrávky:
ŽK: 0 : 3 – Hromádka Jiří, Pecina, Hromádka Ondřej
Sestava: Orlando Manuel – Cibulka Martin,Motyčka Filip,Rejent Pavel, Pipek Honza – Jariš Pavel, Kovář Martin, Boštík Jaroslav, Šalda Michal – Škorpil Jiří, Svatoš Michal, Bočkoroš Michal, Šika Adam, Martínek Miroslav
Očekávali jsme vyrovnané utkání a to se i potvrdilo. Vedení jsme se ujali v 5.minutě zápasu, kdy si Jarda Boštík udělal ze soupeře tréninkové kužele a málo viděným sólem vsítil první naši branku. Po té se hrál celkem pohledný fotbal, kdy jsme měli mírnou převahu. Své šance jsme však neproměňovali. Ve druhém poločase jsme měli též řadu šancí, ale bohužel nám chyběl potřebný klid a síla v zakončení. A pět minut před koncem zápasu přišel trest, kdy hostující kapitán Vopařil po chybě naší obrany vyrovnal na 1 : 1. Škoda ke třem bodům bylo tak blízko.

Mladší žáci:
Libchavy – FK Proseč o.s. 10 : 0 / 7 : 0 /
rozhodčí: Řehák
střelci: Felgr Adam 3, Dušek Štěpán 2, Boštík Míša 2, Jakub Šnajdr, Jakub Musil, Chládek Dominik
nahrávky: Dušek Štěpán 3 x, Šrom Míša, Boštík Míša, Chládek Dominik, Felgr Adam, Míša Lukeš
Sestava: Šťovíček Petr - Chládek Dominik, Lukeš Michal, Dušek Štěpán, Felgr Adam, Boštík Michal, Pipek Jan, Šrom Míša, Musil Jakub, Aubus Karel, Šnajdr Jakub
Toto utkání, jak i naznačuje výsledek, bylo jednoznačnou záležitostí našich kluků. Kluci hráli s chutí, zahráli si všichni i na nezvyklých postech. Na mužstvu je vidět, že si zvyklo hrát na malém hřišti. Další utkání ve Svitavách bude však mnohem náročnější.
Dresy nyní perou Šťovíčkovi. Děkujeme.
Příští utkání hrajeme v neděli 26.9.2010 proti žákům ze Svitav ve Svitavech -Lánech.
Odjezd hráčů je od kabin v 8.00 hodin, pokud nedojde k jiné dohodě. Prosím rodiče o nabídnutí dopravy.
Referát napsal:  Pepa Musil