Vydáno dne 20. 09. 2010 (420 přečtení)

Libchavy: Zeman – Čermák Zdeněk, Karpíšek, Vinzenz, Hoffman - Beneš / 55. Martinec Míša/, Ďuriš / 75. Paukert/, Stejskal, Lžíčař – Blažek /65.Martinák/, Kopfštein
Albrechtice: Šifra – Dostál /69. Jedlinský/, Vlk, Malčík, Koutný Luděk - Marek, Kollert Jiří, Koutný Lukáš, Bílý Aleš / 55. Šilar/ – Vítek / 83. Kollert David/,

Rozhodčí: Hejl Jan , AR 1: Rot Zdeněk AR 2: Saňák Jan

Střelci: 12.Blažek, 39. Karpíšek, 43. Lžíčař, 57. Kopfštein /pk/ - 85. Kollert David
Náhrávky: Stejskal, Kopfštein
Rohy: 7 : 4
ŽK: 1 : 3 – 24. Vinzenz – 13. Dostál, 33. Vítek, 43. Koutný Lukáš
Diváků: 100

Za pěkného počasí na nás čekal poslední tým tabulky. Naši hráči začali sebevědomě, snažili se plnit pokyny našeho trenéra a ovoce jsme sklidili již ve 12. minutě, kdy na centr Míši Stejskala si dobře naskočil Jarda Blažek a hlavou zaznamenal naši první branku – 1 : 0. Měli jsme převahu, avšak větší příležitost jsme si vytvořili až v 35. minutě, kdy spálil tutovku Milan Kopfštein. Největším nebezpečím pro našeho brankáře byl paradoxně náš David Karpíšek, který při odkopnutí míče nastřelil tyč naší branky / asi se zastřeloval /. V 39. minutě jsme zahrávali trestný kop z 28 metrů a nechytatelnou bombou zvýšil naše vedení na 2 : 0 právě David Karpíšek. V 43. minutě vysunul Milan Kopfštein Petra Lžíčaře a ten zvýšil naše vedení na 3 : 0.
Převahu jsme měli ve i druhém poločase, ale brankový účet ze hry se nám nedařilo navýšit. V 57. minutě jsme kopali pokutový kop za faul na Míšu Stejskala. Míč si postavil Milan Kopfštein a zvýšil na 4 : 0. V 85. minutě pak střídající David Kolert vsítil i čestný úspěch hostů a dal tak konečnou podobu výsledku – 4 : 1.
Sponzorem utkání byla firma Agro a.s. Žamber. Nejlepšími hráči byli určeni u hostů střelec branky – David Kollert a u našeho mužstva pak Kuba Vinzenz.
Příští utkání hrajeme opět doma a to s mužstvem Tatenic – sobota 25.9. 2010 a to od 16.00 hodin.