Libchavy: Zeman - Čermák Zdeněk, Karpíšek /46. Čada Tomáš/, Vinzenz, Kubišta  - Paukert Tomáš / 78. Borovička Radko/,  Ďuriš / 55. Martinec Michal/, Stejskal, Blažek - Dostál, Kopfštein
Tatenice: Polák - Štěpánek, Knápek Petr, Krejčí, Steidl  - Šubrt, Soukop Roman, Soukop Petr / 46. Tareš David/ - Matlas / 46. Knápek Pavel /, Tareš Martin / 78. Kollár Štefan /, Kučera

Rozhodčí: Chadima Filip, AR 1: Vejda Vladimír AR 2: Bohm Miroslav

Střelci: 25. Kopfštein, 37. Kopfštein, 44. Stejskal - 62. Knápek Petr
Rohy: 9 : 1
ŽK: 1 : 3 - 86. Čermák Zdeněk - 78. Krejčí, 85. Knápek Petr, 89. Knápek Petr
ĆK: 0 : 1 - 89. Knápek
Diváků: 100

Druhé utkání po sobě doma nám vyšlo a zvítězili jsme hlavně díky hře v prvním poločase. V 10. minutě zahrával trestný kop David Karpíšek a jeho tvrdou střelu vyrazil hostující brankář Polák na roh. Po té zatrnulo našim fanouškům, když vystřelil z velké dálky hostující kapitán Krejčí, míč přeskočil našeho brankáře, skončil na naší tyči a do bezpečí míč odvrátil náš Zdeněk Čermák. Naše převaha přinesla ovoce v 25. minutě, kdy dlouhý centr od Davida Karpíška výborně zpracoval Jarda Blažek, odcentroval, míč se odrazil od břevna k Milanovi Kopfšteinovi a ten nezaváhal a ujali jsme se vedení 1 : 0. Další branku vypracoval Míša Stejskal, který obešel několik hostujících hráčů, přihrál Milanovi Kopfšteinovi a ten si poradil a podél brankáře vsítil svou druhou branku a vedli jsme 2 : 0. Fotbalová lahůdka pak přišla v 44. minutě, kdy výborně hrající Míša Stejskal udělal kličku dvěma hráčům hostů do leva pak i do prava, obešel dalšího obránce, udělal kličku i hostujícímu brankáři a vsítil naší třetí branku,  my vedli 3 : 0 a Míša Stejskal si vysloužil ovace domácích fanoušků ve stoje.
Druhý poločas jsme začali náporem, ale již tradičně se nám nedařilo proměnit naše šance / Jarda Blažek, Ivan Dostál, Michal Martinec /. Další pěkný fotbalový moment přišel v 62. minutě, kdy nechytatelnou bombou snížil na 3 : 1 z trestného kopu hostující Petr Knápek. Další velkou šanci měli hosté v 84. minutě, kdy nepřesnou rozehrávku Míši Stejskala vystihl Knápek Pavel a v jasné šanci vystřelil vedle Zemanovi branky. Další dramatizaci zápasu jsme již nepřipustili. V předposlední minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Petr Knápek.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni u domácího týmu Míša Stejskal a u hostí brankář Polák Miroslav. Sponzorem utkání byla doprvaní firma Komartranz.
V úterý  jedeme do Srubů a to bude šichta…..Pojeďte podpořit naše kluky !!!!! Odjezd je v 15.00 od zastávky Tesca v Ústí nad Orlicí po autobusových zastávkách směrem České Libchavy.