Starší žáci: Svitavy – Libchavy  1 : 0 / 1 : 0 /
Mladší žáci:Svitavy – Libchavy 1 : 2 / 0 : 1 /

asistenti: Motyčka Aleš – děkujeme za obětavost
střelci: ?
nahrávky:
Sestava: Orlando Manuel – Cibulka Martin,Motyčka Filip,Rejent Pavel, Velínský Ondra – Vít Dominik, Jariš Pavel, Kovář Martin / 40. Žídek Radim /, Martínek Miroslav – Svatoš Michal, Bočkoroš Michal /15. Šalda Michal/
Za stálého deště se hrál zápas, který rozhodla 8. minuta, kdy po chybě naší obrany se domácí ujali vedení - 1 : 0. Hráli jsme proti větru a dešti, domácí měli převahu, branku však domácí nedali. Ve druhém poločase jsme měli naopak převahu my, při kombinaci nám však vadil terén a ani pan hlavní rozhodčí nám příliš nepřál a ve třech případech nás poškodil a navíc nepochopitelně bez jakékoliv domluvy mužstev zkrátil utkání celkem o 10 minut. Oba poločasy se hrály pouze 30 minut. Posledních 10 minut jsme hráli o deseti, když ve hře nemohl pro bolest oka pokračovat střídající Radim Žídek. Mrzí mne, že všichni tři nominovaní hráči z mladších žáků / Dominik Chládek, Michal Lukeš, Šťovíček Petr/ odmítli nastoupit a my proto dohrávali, jak jsem již uvedl, o deseti hráčích. Škoda, bod byl blizoučko. Nejlepším našim hráčem byl Pavel Jariš, který se skvěle na těžkém terénu pohyboval a příkladně bojoval.

Mladší žáci:
Svitavy B - Libchavy 1 : 2 / 0 : 1 /
střelci: Chládek Dominik, Lukeš Michal
nahrávky:
Sestava: Šťovíček Petr - Chládek Dominik, Lukeš Michal, Dušek Štěpán, Felgr Adam, Šrom Míša, Musil Jakub, Šnajdr Jakub, Pinkava Tomáš, Buben Vlastik
Na těžkém terénu se našim mladším žákům podařilo překvapivě zvítězit u mužstva, které bylo na prvním místě tabulky. Vývoj skóre: 0 : 1, 1 : 1, 1 : 2.
Řádně zašpiněné dresy perou Bubnovi. Dopravu zajišťovali: pan Buben, Jariš, Svatoš, Motyčka, Špína, Musil, Dušek. Děkujeme.
Tréninky jsou v týdnu vzhledem ke státnímu svátku pouze ve středu a v pátek od 16.00 hodin.
Příští utkání hrajeme v sobotu 2.10.2010 proti žákům z Lanškrouna.