Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek , Vinzenz, Čermák – Lžíčař / 80. Martinec /, Stejskal, Kopfštein, Ďurič / 89. Čada Tomáš / – Dostál / 88. Macan /, Martinák
Heřmanice: Tměj – Šplíchal, Jůva / 55.Stříteský/, Najman Richard, Černín – Beneš, Najman Aleš, Kysilka, Šmejdíř / 80. Kafka / – Hlávka, Jetmar

Rozhodčí: Chadima Tomáš , AR 1: Bezdíček Tomáš AR 2: Budina Martin

Střelci: 20. Stejskal, 32.Ďuriš, 40. Dostál, 52. Lžíčař – 23. a 54.Najman Aleš
Náhrávky: Dostál, Karpíšek, Ďuriš, Stejskal
Rohy: 10 : 3
ŽK: 1 : 2 – 81. Stejskal – 50. Šplíchal, 87. Kysilka
ĆK: 0 : 1 – 87. Najman Richard
Diváků: 100

Po dramatickém prohraném utkání v Brandýse nás čekal boj o první místo tabulky. Nejprve Vám sděluji, že Jarda Blažek je dle lékařů v pořádku a bude se moci zapojit do tréninkového procesu.
V počátku utkání jsme získali mírnou převahu a naše snaha byla korunována ve 20. minutě, kdy Zdeněk Čermák přihrál Ivanu Dostálovi, který k překvapení hostů přespurtoval jejich obránce, míč pak předložil před prázdnou branku Míšovi Stejskalovi a ten nezaváhal a my vedli 1 : 0. Ve 22. měl 100% šanci Kuba Martinák, ale jeho střela ze 7 metrů minula prázdnou branku hostů. A opět se potvrdilo „nedáš – dostaneš“, hned z protiútoku hosté zahráli dlouhé autové vhazování, Kuba Vinzenz odhlavičkoval míč přímo na nohu Aleši Najmanovi a ten vše prostřelil a vyrovnal tak na 1 : 1. Hra se vyrovnala, hosté hrozili tvrdými střelami na naši branku a centry do našeho pokutového území. My jsme pak udeřili v 32. minutě, kdy si na přihrávku Davida Karpíška výborně naběhl Dan Ďuriš a mazácky obstřelil hostujícího brankáře a strhl vedení na naši stranu 2 : 1. Získali jsme převahu a ve 40. minutě zvýšil hlavou na 3 : 1 výborně hrající Ivan Dostál, který zužitkoval přihrávku Dana Ďuriše.
Druhý poločas začal útokem hostů, ale radovali jsme se my. V 52. minutě zvýšil na 4 : 1 Petr Lžíčař, když zužitkoval dobře rozehraný trestný kop Míšou Stejskalem.
Skóre se měnilo hned v 54. minutě, kdy jsme byli svědky vysoce nesportovního vystoupení hostů – na hřišti zůstal ležet domácí obránce Borovička, hostující hráč Kysilka Zdeněk však přes výzvy našich hráčů a hráčské lavičky pokračoval ve hře, což nikdo neočekával, jeho střela se od břevna odrazila ke střelci Najmanovi Alešovi a ten neměl problém snížit na 4 : 2 a dokonal tak tento nesportovní moment tohoto utkání. Toto byl ostrý kontrast s chováním hráčů Brandýsa před týdnem, kteří prokázali hluboký smysl pro fair play při poskytnutí pomoci Jardovi.
Od této doby se hrálo vyrovnané utkání, hosté se snažili o snížení výsledku, což se jim však nedařilo. V nervózním závěru pak uviděl hostující hráč Kysilka žlutou kartu za šlápnutí na ležícího Kubu Vinzenze a v následném vysvětlování několika hráčů obou stran, neudržel nervy na uzdě Richard Najman a za uštědřenou facku našemu Zdeňkovi Čermákovi viděl červenou kartu. K výkonu rozhodčích se zásadně nevyjadřuji, neboť jsou to také lidé a mohou se mýlit jako každý z nás.
To už byl závěr utkání a my se dostali na první místo tabulky.
Sponzorem utkání byla firma ACE trade, Ústí nad Orlicí a nejlepšími hráči byli vyhlášení u našeho týmu Zdeněk Čermák a u hostů Najman Aleš.
Příští sobotu zajíždíme k těžkému utkání do Těchonína.