Libchavy           -   Ústí n/Orl.       0:8
Mor. Třebová    -   Jablonné         1:3
Libchavy           -  Jablonné         1:2
Mor. Třebová    -  Ústí n/Orl.         3:4
Libchavy           -  Mor. Třebová   3:4
Ústí n/Orl.          - Jablonné            0:3

Libchavy - Ústí n/Orl. 0:8
Náš tradiční první zápas, spíme. Zatímco našim klukům ještě v hlavě běhali piráti z Karibiku, Oušťáci hráli fotbal a stříleli branky.

Libchavy - Jablonné 1:2
Druhý zápas jsme už hráli. Kluci Provazníkovi před koncem zápasu museli odejít na křtiny brášky, tak dostali za úkol dát co nejvíce gólů. Ondra si úkol splnil hned na začátku a vedli jsme 1:0. Měli jsme ještě nějaké šance, ale nedali. Soupeř se postupně osměloval a záhy vyrovnal. A ještě do půlky otočil výsledek ve svůj prospěch, 1:2. Ve druhé půlce jsme se snažili o vyrovnání, ale bez úspěchu.
Branka: Ondra Provazník

Libchavy - Mor. Třebová 3:4
Do posledního zápasu jsme nastoupili pouze se šesti hráči, tj. hráli jsme bez střídání. A odehráli jsme parádní zápas. Na začátku jsme soupeře zatlačili, ale po krásném úniku hostujícího kapitána prohráváme 0:1. Vzápětí před naším gólmanem uskočil míč na drnu a prohráváme 0:2. Libchaváci ale makali jako lvi. Ještě do přestávky po přihrávce Patrika z otočky snižuje Marek, 1:2. Místo vyrovnání si za 5 minut střílíme ukázkového vlastence, 1:3. Po přestávce opět bušíme do Třebováků a po úniku Marka snižujeme na 2:3. Když vyrovnání visí na vlásku, uteče nám soupeřův útočník a po nedorozumění našeho obránce s gólmanem zvyšuje na 2:4. Naše borce to ale nepoložilo, makáme dál a po zásluze snižujeme po úniku koho jiného než Marka, 3:4. Do konce zbývá 5 minut a naše snaha vrcholí, jedna šance Lucky, pak zase míč poskakuje na brankové čáře, ale gól se nám už vstřelit nepodařilo. Škoda, minimálně bod jsme si zasloužili.
Branky: Marek Šrom 3x

Jelikož táta Míra Šrom nekoupil trenérům kořalky za hatrik syna, dresy se perou u Šromů, děkujeme.

Pozn. Od tohoto turnaje jsme zavedli tato pravidla: za pozdní příchod na turnaj – pytlík bonbónů, v den před turnajem budou všichni hráči spát nejpozději ve 22 hod, bez ohledu na to, co dávají v televizi.