Brandýs: Miškovský – Pavlíček, Zhorela, Šilar, Janoušek Jan – Sejkora, Janoušek Martin, Hanzl, Skalický – Šebetka, Beneš / Kroupa, Růžička/
Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek , Vinzenz, Lžíčař / 85. Beneš / - Martinec /61. Martinák/, Stejskal, Ďurič, Blažek / 55. Kubišta/ - Dostál, Kopfštein

Rozhodčí: Laštovka Jaroslav , AR 1: Chadima Filip AR 2: Stratílek Vojtěch

Náhrávky: Martinák
Rohy: 3 : 4
ŽK: 1 : 2 – Hanzl – Vinzenz, Stejskal
Diváků: 100

Zápas v Brandýse začal naším náporem, přišla však 8. minuta a my jsme nepokryli domácího Skalického, ten po přihrávce z leva volejem nedal našemu Kollertovi šanci a domácí vedli
1:0. My jsme útočili do plných, naše hra postrádala nápad a první střelu jsme na domácí branku vyslali až ve 20 .minutě, kdy vystřelil Milan Kopfštein a jeho střelu vyrazil domácí brankář na roh. Hráli jsme nervózně, neukázněně vůči sobě i rozhodčímu.
Ve druhém poločase jsme chtěli vše změnit. To, jak následný vývoj ukázal se námbohužel  nepodařilo. V 55 .minutě byl zápas přerušen, kdy zkolaboval náš Jarda Blažek, slabý puls, bez dechu, srdce nebylo slyšet. Šlo o život, hráči obou mužstev ihned pomohli a za pomoci telefonu dispečerky záchranné služby a později i přítomné zdravotní sestry a lékaře se podařilo Jardův stav stabilizovat, byl však neustále v bezvědomí a to až do příjezdu záchranné služby, která přijela pro nás neskutečně dlouhých dvaceti minutách. Po profesionálním zásahu lékařů se po dalších 10 minutách konečně probral, co se stalo si nepamatuje a v současnosti je hospitalizován na jednotce intenzivní péče v nemocnici v Ústí nad Orlicí. Neoficiální diagnóza – slabší srdíčko.
Děkuji všem bezejmenným za pomoc a starost.
Po těchto dramatických chvílích se fotbal dohrál, nám se nic nedařilo, až centr Kuby Martináka do sítě domácích dotlačil Pepa Kubišta a vyrovnal na 1 : 1. My jsme chtěli vyhrát, ovšem proti byl domácí střelec Skalický a drn brandýského hřiště. Skalický v 82. minutě vystřelil, náš Kollert si šel pro tuto střelu, ta však přední spadla a o drn míč změnil směr a zapadl do naší sítě 2 : 1.
Náš výkon byl rozháraný, bez pěkné souvislé akce a hlavně bez střelby, což se stává naší slabinou.
V sobotu nás pak čeká přímý boj o vedoucí postavení tabulky, kdy hostíme celek z Českých Heřmanic, který nyní vede tabulku o dva body.
A hlavně pevně věřím, že nás všechny budu moci již radostněji informovat o zdravotním stavu Jardy Blažka. Jardo, držíme palce a přejeme brzký návrat domů.