rozhodčí: Prokop František – Kos Ladislav, Musil Josef
střelci: Boštík, Jariš, Orlando
nahrávky: Žídek, Jariš 2
Sestava: Orlando – Pipek, Šalda, Rejent, Svatoš – Žídek / Chládek Dominik /, Kovář, Boštík, Jariš – Motyčka, Lukeš Michal / Dušek Štěpán/
A vyšlo to. Zaznamenali jsme druhé vítězství v soutěži. I když jsme prohrávali 1 : 0, po chybě stoperské dvojice podařilo se nám vývoj utkání zvrátit. Do poločasu jsme vyrovnali, když po levém křídle utekl Radim Žídek, přihrál Jardovi Boštíkovi a ten vyrovnal. Do druhého poločasu nastoupil Orlando v útoku a do brány se postavil Michal Šalda. Vytvořili jsme si trvalý tlak, vstřelili jsme dvě branky a zaslouženě zvítězili. V utkání nastoupili postupně 4 mladší žáci. U starších se projevila neúčast: Martínek a Alger dočasně zanechali fotbalu. Vít, Velínský, Cibulka a Bočkoroš jsou nemocní.

rozhodčí: Prokop
střelci: Dušek Štěpán 2
Setava: Erik Šalda – Lukeš Michal, Šnajdr Jakub, Dušek Štěpán, Pipek Jan, Šrom Michael, Chládek Dominik, Boštík Michal, Prášilová Dáša,
Naše sestava byla ošizená o opory: nemoc – Šťovíček, Musil, rodinný výlet Felgr
Tato absence rozhodla i o výsledku a my jsme podruhé prohráli. Škoda čelo tabulky bylo na dosah.
Naši bojovali, ale na domácí nestačili.

Dresy minule prali Duškovi, nyní Pipkovi. Dopravu zajišťovali: pánové – Motyčka, Dušek, Lukeš, Musil, paní Prášilová a Pipková. Moc děkujeme.
Toto bylo poslední utkání podzimu. Trénujeme nyní pouze každé úterý od 16.00 hodin. Na pátek 3.12.2010 připravujeme zájezd do Pardubic na hokej Dynamo – Sparta. V zimě pak opět zimní soustředění.
Děkujeme všem klukům a rodičům za aktivní přístup.