Těchonín: Vašata – Jandejsek, Majvald Aleš, Hrdina, Majvald Ladislav – Jironč / 83. Hrdina/, Špaček, Kmošek, Sedláček – Šťovíček / 76. Kroczak /, Kovanda
Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek , Vinzenz, Čermák – Lžíčař, Stejskal, Kopfštein, Kubišta – Dostál / 78. Bartakovič /, Martinák / 87. Martinec /

Rozhodčí: Budina Martin , AR 1: Hejl Jan AR 2: Hovorka Karel

Střelci: 3. Sedláček – 10. Martinák, 14. Dostál
Náhrávky: Kubišta 2
Rohy: 5 : 3
ŽK: 4 : 5 – 23. Špaček, 25. Kovanda, 34. Jandejsek, 61. Majvald Aleš – 36. a 75. Lžíčař, 53. Dostál, 67. Kubišta, 85. Stejskal
ĆK: 0 : 1 – 75. Lžíčař
Diváků: 100

Bylo to těžké utkání. Úvod byl pro nás šokující. Rozhodčí Budina posoudil ve 3. minutě souboj našeho Kuby Vinzenze s domácím hráčem jako faul / čisté odebrání míče / a kopal se trestný kop. Náš Tomáš Kollert si vybral slabší chvilku a střelu Jakuba Sedláčka propustil do naší sítě a my prohrávali 1 : 0. Mužstvo zapnulo na plné obrátky a výsledek se dostavil hned v následujících minutách. Nejprve se prosadil v 10. minutě Kuba Martinák, když zužitkoval akci Pepi Kubišty. Ve 14. minutě pak přišla velká chvíle Ivana Dostála, který si pohrál s domácím obráncem a krásnou střelou z 18. metrů nedal domácímu brankáři Vašatovi šanci a my vedli 2 : 1. Jak se později ukázalo šlo o vítězný gól. Další šance jsme již v prvním poločase nevyužili a zaslouženě jsme vedli.
Druhý poločas pak přinesl jiný obrázek. Domácí ožili a chtěli vyrovnat. V 63. minutě a 70. minutě jsme měli šance my, které neproměnili Kuba Martinák a Pepa Kubišta. Domácí nás však zatlačili a nejblíže k vyrovnání měl pak v 67. minutě domácí Špaček, ale nastřelil pouze břevno naší branky. Ostatní šance domácích pak zlikvidoval náš Tomáš Kollert, který tak bohatě odčinil své zaváhání z prvního poločasu. K jejich tlaku pomohlo vyloučení i našeho Petra Lžíčaře, který po druhé žluté kartě musel hřiště opustit v 75. minutě. Důležité vítězství jsme však ubránili.
Kaňku na utkání měly po zápasové události. Nejprve náš příznivec rozbil pivní lahev o domácí branku a po té na libchavské odjíždějící auto domácí příznivec hodil špalek dřeva a to tak že auto poškodil / promáčklé zadní dveře /, naštěstí netrefil řidiče ani spolujezdce. Následovala potyčka fanoušků, padla i nějaká ta rána. Díky domácímu brankáři Petrovi Vašatovi se viník přiznal a vzniklou škodu na autě uhradí.
V sobotu nás čeká utkání podzimu, kdy budeme hostit Dolní Dobrouč. Přijďte povzbudit naše mužstvo v boji o podzimního vítěze soutěže.