Žamberk - Verměřovice 2:0
Libchavy B - Verměřovice 3:1
Žamberk - Ústí nad Orlicí 2:3

Libchavy B - Žamberk 1:5 (0:2)
Kluci mile překvapili, když zachytili úvod utkání a dlouho byli Žamberku vyrovnaným soupeřem. V poli jsme se dobře pohybovali a pilně bránili. Až před koncem poločasu přišel roh soupeře a my si dali nešťastný vlastní gól. To byl první hřebíček do rakve a ten druhý přišel hned v zápětí, kdy nám soupeřící hráč vrátil míč do branky hned z výhozu brankáře. A toto nové pravidlo o neplatnosti branky ještě není u mnohých rozhodčích zažito. Tímto nijak nesnižuji výkon rozhodčích ani kluků ze Žamberka, ale zamrzí to a zkazí dojem z dobré práce. Ve druhém poločase už se nám tolik nedařilo. Jirka Vaňous sice vstřelil branku, ale Žamberk přidal na důrazu v osobních soubojích a výsledkem byli další tři branky v naší síti a konečná prohra 5:1.

Libchavy B - Ústí nad Orlicí 0:3 (0:2)
Utkání se nám nevydařilo, špatně jsme obsazovali hráče a nedostatečně se soustředili na hru. Mnohé naše hráče okouzlila svým výkonem mladá ústecká útočnice Ája, takže se spíše vžili do role diváků než aktivních hráčů. Pro oušťáky proto nebyl problém nám nastřílet tři branky.

Libchavy B - Verměřovice 3:1(2:0)
Na vítězství jsme čekali dlouho, ale bylo sladké. Poslední utkání podzimu jsme si užili. Po výborném výkonu si kluci konečně mohli zakřičet vítězný pokřik a pak už se všichni těšili z vypsané trenérské odměny. Utkání jsme začali aktivně. Vyšší kluky z Verměřovic jsme dokázali ubránit. Lépe jsme se pohybovali po hřišti a konečně taky stříleli góly. Poločas jsme vyhráli 2:0 po brankách Jirky Vaňouse a Filipa Kočího. Druhý poločas byl napínavý. Dvougólové vedení není zas tak velké, ale na klucích bylo vidět, že nechtějí prohrát a pokračovali v bojovném výkonu. Když Adam Provazník přidal třetí gól tak bylo jasné, že si vítězství nenecháme vzít. Soupeř sice po malém zaváhání snížil na 3 : 1, ale to už byl konec utkání.

Brankáři: Dan Boušek, Robin Morávek
V poli: Dan Boušek, Robin Morávek, Patrik Svatoš, Kryštof Fikejz, Niky Kollert, Filip Kočí, Jarda Škrobánek, Adam Provazník, Jirka Vaňous, Venca Dvořák