Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek / 53. Blažek / , Vinzenz, Čermák – Beneš / 43. Bartakovič /, Stejskal, Kopfštein, Kubišta – Dostál / 78. Bartakovič /, Martinák / 80.Martinec /
Dobrouč: Matějíček Martin – Nágl, Řehák Zdeněk, Kubíček, Ryšavý – Brabec / 63. Řehák Jakub/, Matějíček Tomáš / 86. Ryšavý Jan/, Vacek Filip, Tóth Tomáš, Bárta – Huška Martin / 80. Pecháček/,

Rozhodčí: Rot Zdeněk ,AR 1: Budina Martin AR 2: Bohm Miroslav
Střelci: 28. Kubišta, 59. Bartakovič, 88. Bartakovič
Náhrávky: Kopfštein, Stejskal, Blažek
ŽK: 2 : 2 – 66. Čermák, 84. Vinzenz – 20. Huška Martin, 44. Ryšavý Miroslav
Rohy: 5 : 2
Diváků: 120

A podařilo se, vyhráli jsme a stali se po 13. podzimnch kolech vítězi okresního přeboru bez ohledu na další zápasy. Příští týden jedeme do Čermné hrát první jarní kolo a měli bychom potvrdit naše vítězství proti Dobrouči. Utkání s Dobroučí se hrálo za pěkného, ale již mrazivého počasí. Při hodnocení tohoto zápasu je možné konstatovat, že se hrál pěkný a vyrovnaný fotbal. Ve 2. minutě David Karpíšek zahrával trestný kop a jeho bomba se odrazila od hostující branky. Hosté zahrozili podobným způsobem a břevno naší branky nastřelil po závaru před naší brankou v 15. minutě hostující Martin Huška.
Pak přišla naše radost. V 28. minutě ideálně uvolnil Milan Kopfštein Pepu Kubištu a ten nezaváhal, obstřelil hostujícího brankáře a my vedli 1 : 0. Ve 43. minutě musel být střídán pro zranění náš benjamínek Michal Beneš. Na hřiště přišel Ondřej Bartakovič a nikdo netušil, že na hřiště dorazila největší hvězda zápasu.
Po horkém přestávkovém svařáku jsme očekávali s nadějí druhý poločas. Hrál se dále oboustranně zajímavý a pohledný fotbal. Nepříjemnost pro naše mužstvo přišla v 53. minutě, kdy si při doskoku špatně šlápl David Karpíšek a vyvrtnul si levý kotník. Na místo stopera se přesunul náš universální a nejzkušenější fotbalista Ivan Dostál a je nutné konstatovat, že svého úkolu se zhostil více než dobře a přispěl velkou měrou k našemu čistému kontu. Do útoku pak přišel poprvé po svém kolapsu v Brandýse nad Orlicí Jarda Blažek.
V 59. minutě utekl všem po levé straně Míša Stejskal, přihrál pod sebe Ondřejovi Bartakovičovi a ten nám tvrdou střelou zajistil vedení 2 : 0. Hosté přeskupili své řady, Vojta Kubíček se ujal role dirigenta ve středu pole a od něho hrozilo i největší nebezpečí, a v 75. minutě nastřelil břevno naší branky. To samé se povedlo na druhé straně našemu Jardovi Blažkovi, který z otočky tvrdě vystřelil a brankář Matějíček míč vytáhl na horní stranu břevna. Utkání mělo i skvělou diváckou kulisu, kdy fans z Dobrouče jasně předčila naše skupina fandů vedených Láďou Koupilem. Poprvé jsme se setkali na našem hřišti s dýmovnicí, kterou zapálil bubeník z Dobrouče. Po rozptýlení kouře se po minutě pokračovalo. Závěr zápasu opět patřil Ondřejovi Bartakovičovi, kterému hlavou míč přistrčil Jarda Blažek, Ondřej obešel dva obránce a jeho střela se objevila v síti dobroučské branky a my vedli 3 : 0. To běžela již 88. minuta, naše vítězství bylo potvrzeno a za několik okamžiků mohla nastat děkovačka našich hráčů.
K dobré úrovni fotbalu přispěl i nezvykle dobrý výkon trojice rozhodčích.
Sponzorem utkání byl pivovar Holba Hanušovice a nejlepšími hráči byli vyhlášeni na hostující straně Tomáš Tóth a na naší Ondřej Bartakovič.
A čeká nás předehrávka příští týden, kdy jedeme do Dolní Čermné a odjezd je v sobotu ve 13.00 hodin. Prosím naše skvělé fandy – pojeďte podpořit naše borce i do Čermné !!!!!!