4. ŽSK Třemošnice
5. AFK Chrudim
6. SK Holice
7. Sokol Libchavy

Na turnaji hráli: Robin Morávek, Filip Kočí, Jarda Škrobánek, Niki Kollert, Dan Boušek, Kuba Jarný, Venda Dvořák, Adam Provazníl a z lavičky fandil Jirka Vaňous (po nemoci).

I když to podle tabulky nevypadá, kluky jsme po turnaji chválili. Každý zápas odmakali. Někteří soupeři byly nad naše síly, Náchod a Vysoké Mýto. Někteří nás přehráli fyzicky – Třemošnice a v některých jsme měli vyloženě smůlu. Např. proti Ústí jsme 1:0 vedli a měli jednu tutovku. Vyrovnání jsme nabídli chybnou rozehrávkou od branky a vítězný gól dostali z penalty za ruku. V poslední minutě jsme vyrovnali, ale sudí pískl faul a trestňák jsme neproměnili. Proti Holicím jsme byli opticky lepší, ale soupeř v poslední minutě vstřelili vítězný gól z takřka z brankové čáry.
Nejvíce nás jako trenéry mrzelo, že jsme nedali více gólů. Ale kluci posbírali zkušenosti a příští týden na turnajích v Libchavách soupeřům ukážeme, že fotbal hrát umíme.

Trenéři: Petr Vaňous a Milan Šalda