Áčko: Libchavy - Králiky/Červená Voda B 2:2 /0:1/

Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek, Vinzenz, Lžíčař – Paukert Tomáš, Stejskal, Ďuriš, Blažek – Dostál / 54.Martinec Michal /, Martinák / 70.Kubišta, 85.Čermák Zdeněk /
Červená Voda B: Opravil – Kolbe, Zach, Stašák, Kos /12.Oulehla/ - Skoták, Kovář / 82.Habarta/, Hoško, Jireš /65.Kostúr/ - Dušek, Stalarik

Rozhodčí: Rot Zdeněk , AR 1: Bednář Jaroslav AR 2: Beneš David
Střelci: Stejskal, Martinec Michal – Skoták, Stolarik
Náhrávky: Stejskal
ŽK: 0 : 2 – Zach, Stolarik
ĆK: 0 : 0
Diváků: 120

A začala nám jarní část okresního přeboru, který chceme vyhrát a postoupit do I.|B. krajské soutěže. A že to nebude snadné nám ukázal hned první zápas.
Dle papírových předpokladů jsme svého soupeře měli převálcovat a pobavit fanoušky. Bohužel to se nestalo. V 7. minutě kopal hostující Skoták trestný kop z levé strany a k všeobecnému překvapení míč skončil v naší síti, když se odrazil od prsou Tomáše Kollerta. Naši hráči pokračovali ve své hře,která přinášela mnoho šancí, ovšem naše střely míjely hostující branku a pokud snad šly na branku tak v brance stál vynikající Martin Opravil. Do konce se nám přes značný tlak nepodařilo vyrovnat.
 S nadějí jsme očekávali druhý poločas, který však začal pro nás šokem, když hostující hráči rozehrávali trestný kop, míč přes naší zeď propadl ke Stolarikovi a ten s přehledem zvýšil vedení hostů na 2:0. Naše akcie padly úplně na dno. Ještě, že máme Míšu Stejskala, který s trestného kopu v 54. minutě vykřesal jiskřičku naděje a snížil na 1 : 2. Naši hráči byli stále v tlaku ovšem šance se nepodařilo proměňovat. Až v 75. minutě po akci Míši Stejskala hostujícího brankáře tvrdou střelou prostřelil Míša Martinec a srovnal na 2 : 2. Následovaly další šance, břevno hostující branky nastřelil Dan Ďuriš, střely dalších hráčů šly mimo. Zápas tedy skončil  2 : 2, a my ztratili dva bodíky. Hráčům není moc co vytknout, bojovali, dřeli, byli výrazně lepší, ale střelecká muška byla prostě vychýlená.
Z našich hráčů nad průměr dle mého názoru zahrál Míša Stejskal a Jakub Vinzenz, u hostů pak Standa Stolarik a Martin Opravil. Sponzorem utkání byla firma Ekola a nejlepšími hráči byli vyhlášeni u domácích Míša Stejskal a u hostů Stanislav Stolarik.
Utkání v pohodě řídila trojice rozhodčích.
Příští týden jedem do Dobříkova a budeme potřebovat skutečně podporu………………….