Dobříkov: Lukes – Barták, Fajfr, Rychtařík /83.Horníček Tomáš II/, Rouha /69.Kopecký/ - Horníček Tomáš I, Horníček Jan, Marci /50.Mládek/, Zachař – Csernyanszky, Pitra
Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek, Martinec Michal, Čermák Zdeněk – Paukert Tomáš, Stejskal, Ďuriš, Lžíčař, - Blažek, Martinák / 46.Hájek David, 65.Kopfštein /

Rozhodčí: Papáček Libor , AR 1: Dvořák Zdeněk AR 2: Bohm Zdeněk
Náhrávky:
ŽK: 2 : 3 – Lukes, Rouha – Martinák, Karpíšek, Blažek
ĆK: 0 : 1 – Michal Stejskal
Diváků: 80

A nepovedlo se ….. V Dobříkově jsme prohráli a navíc přišli o Michala Stejskala, který byl při odchodu ze hřiště vyloučen.
Musím však začít postupně. Naše mužstvo bylo oslabeno o nemocného Kubu Vinzenze a v netradičním dopoledním čase jsme chtěli bodovat.
Úvod utkání však patřil domácím a ve 3. minutě nás zachránil Tomáš Kollert, který likvidoval dvě střely po trestném kopu Jana Horníčka. Další šanci pak měl v 15. minutě Zachař, když z několika metrů přestřelil naši odkrytou branku. Hra se po té vyrovnala a přišly i naše šance. První měl v 33. minutě Kuba Martinák, když sám postupovala na domácího brankáře Lukese, který však jeho úmysl vystihl a šanci zlikvidoval. Další šanci pak měl v 36. minutě Jarda Blažek, který Lukese i překonal, jeho střela však šla těsně mimo.
Druhý poločas nevybočoval s průměrné hry a my jsme v 60. minutě prohrávali 1:0. To na naši branku postupoval střídající Mládek, byl faulován a z přímého kopu se krásně přes zeď trefil Jan Horníček. My jsme odpověděli v 65. minutě břevnem z hlavičky Jardy Blažka a šancí Milana Kopfšteina v 72. minutě, kdy netrefil domácí branku.
Jak hodnotit dnešní utkání. Naši hráči jsou zbytečně podráždění, chybí nám sebevědomí a hlavní slabostí je neproměňování šancí.
Výkon mladého rozhodčího Papáček Libora nebyl též ideální. Utkán řídil bez pohybu a potřebného přehledu. Utkání nastavil pouze o necelou minutu, když se 3 x na hřišti ošetřovalo, 5 x střídalo a míče v Dobříkově - to je samostatná kapitola, to se musí prostě vidět a zažít. Při odchodu ze hřiště měl potyčku s domácím hráčem /asi Zachařem?/ náš Tomáš Paukert, který okomentoval Míša Stejskal a byl vyloučen. Skutečně zbytečné a Míša nám bude moc chybět.
Pokud chceme skutečně bojovat o postup musíme se soustředit na příští utkání doma s Řetovou, musí se probudit naše bojovnost a náš nadhled a snad i střelec Jarda Blažek ……..