Libchavy      -           Sruby                            8:1
Choceň         -           Polička                            3:3
Libchavy      -           Polička                          2:3
Choceň         -           Sruby                               8:0
Libchavy      -         Choceň                           2:6
Sruby             -           Polička                            0:5

Libchavy      -           Sruby                            8:1
Branky: 4x Ondra Provazník, 2x Marek Šrom, 2x Patrik Šalda
Na zahajovací zápas jarní části krajské soutěže jsme hráli s týmem Srubů, který byl pozván na turnaj pořádajícím týmem Chocně z důvodu doplnění čtveřice mužstev. Zápas jsme začali aktivně. Nespali jsme a hlavně jsme si nenechali utéct začátek. Po dvougólovém vedení jsme sice zaváhali a po nedorozumění v obraně jsme nechali soupeře snížit na 2:1. Do konce poločasu jsme přidali další dva a ve druhé půli ještě čtyři góly. Vítězství bylo jasné. Ovšem tým Srubů hrající okresní soutěž je o rok mladší než naši borci, a proto jsme do dalšího zápasu šli s potřebným respektem.
Libchavy      -           Polička              2:3
Branky: Patrik Šalda, Marek Šrom
Začátek byl jako z říše snů. Vedení 2:0 bylo zásluhou naší poctivé práce při obsazování hráčů a následného trestání chyb. Bohužel jsme obdrželi gól z trestňáků a soupeři se do konce poločasu povedlo vyrovnat hru i výsledek. V druhé půli byl na hřišti vidět souboj dvou vyrovnaných mužstev. Jak to tak bývá, zápas rozhodne jeden gól. Tentokrát měli větší štěstí hráči Poličky.
Libchavy      -           Choceň               2:6
Branky: Ondra Provazník, Filip Kulhavý
Poslední zápas proti domácím se nám moc nevyvedl. Soupeř nás až někdy lehce přehrával. Několika akcemi jsme soupeři ukázali, že fotbal umíme a po pěkné akci M. Šroma a gólu Ondry Provazníka rozvlnili síť. Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že nemáme co ztratit a soupeře potrápíme. Bojovný výkon sice nebyl odměněn vítězstvím ani remízou. Dali jsme však gól díky Filipovi Kulhavému po rohu Marka Šroma.

S výkonem v turnaji byli trenéři spokojeni a věřím, že i diváci byli mile překvapeni z předvedené hry našeho týmu.
Propocené dresy se suší u Svatošů.
Brankář: Matěj Holub
V poli: Martin Mísař, Filip Kulhavý, Ondra Provazník, Adam Provazník, Marek Šrom, Patrik Šalda, Kuba Jarný, Patrik Svatoš

Referát napsal: Martin Čada
Pozn. děkujeme našim rodičům, že jako jedni z mála sledovali zápasy z tribuny a nevstupovali na hřiště.