Dorost: Libchavy - Zámrsk
Vydáno dne 21. 04. 2011 (250 přečtení)

Okresní přebor, 16.4.2011

Dorost: Libchavy - Zámrsk  1 : 3 (0:3)

Po dvou vydařených přípravných zápasech jsme očekávali první soutěžní utkání s optimismem. Ten však opadl již ve 3. minutě, kdy se po chybě Honzy Dvořáka a nejistém zákroku Tomáše Kotrly ujal soupeř vedení - 0:1. V 8. minutě bylo ještě hůř. Po další chybě Honzy Dvořáka a střele ze střední vzdálenosti to bylo už 0:2. A aby toho nebylo málo, tak ve 23. minutě soupeř rozložil celou naši defenzivu a pohodlně skóroval - 0:3. Nutno však říct, že na těchto dvou gólech nenese náš brankář žádný díl viny. Naopak v závěru poločasu krásně vychytal další šanci soupeře. My jsme se v 1. poločase téměř k ničemu nedostali. Do druhé půle nastoupil již Láďa Nemšák a změna byla hned patrná. Svým důrazem v osobních soubojích znejistěl obranu soupeře a v 67. minutě dokonce skóroval, když se prosadil opakovanou střelou po zemi - 1:3. Na větší závěrečný tlak, však náš výkon nestačil a tuto ztrátu budeme muset napravit v Dolní Dobrouči. Za zmínku stojí snad pouze výkony Ládi Nemšáka a Martina Pinkavy.