Starší žáci: Letohrad B - Libchavy 4 : 1 (1:0)

střelci: Pirkl 3 /1 PK/, Hlava – Šalda Michal
nahrávky: x – Vít Dominik
ŽK: 0 : 0
Letohrad B: Hubálek – Koukol, Belohrad, Václavek, Bílek Václav- Bílek Martin, Pirkl, Schreiber, Martinec – Cvik, Hlava – Kalous, Havlíček
Libchavy: Martínek Miroslav – Vít Dominik, Jariš Pavel, Rejent Pavel, Pipek Honza – Kovář Martin, Boštík Jaroslav /40. Felgr Adam/, Šalda Michal, Svatoš Michal - Hledík Jan / 50. Šťovíček Petr /, Langr Stanislav

Sehráli jsme opět dobré utkání, našim hráčům nechyběla bojovnost, po fotbalové stránce byli však domácí lepší. Letohrad B nastoupil posílen o tři hráče A mužstva a ti byli vidět. Brankář Hubálek vše likvidoval s přehledem, Kamil Hlava nám dělal obrovské starosti svou rychlostí a střeleckou potencí se pochlubil Jiří Pirkl, který zaznamenal hattrick.
První branku jsme dostali v 15.minutě, kdy po chybě ve středu obrany nikým neatakovaný zaznamenal svůj první gól Pirkl. Do konce poločasu jsme se ubránili a do šaten šli s přijatelným výsledkem. Druhý poločas jsme začali střídáním, když ze hřiště odešel v 50. minutě zraněný Jarda Boštík. V 60. minutě zahrával Dominik Vít rohový kop a po závaru před domácím brankářem vše prostřelil Míša Šalda a vyrovnal na 1 : 1. Pět minut na to však utekl našim hráčům rychlý Hlava a bylo to 2 : 1. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali, ale rozhodovaly smrtící domácí rychlé protiútoky, kdy se v 61. minutě opět prosadil Pirkl. V 65. minutě Honza Pipek v nouzi fauloval domácího a byl nařízen pokutový kop. Ten domácí střelec Pirkl poslal nad naši branku, ale pro vběhnutí našeho Pavla Rejenta do pokutového území se pokutový kop opakoval a to se již Jirka Pirkl nemýlil a stanovil konečnou podobu výsledku na 4 : 1.
Příští sobotu nás čeká další zápas proti Jablonnému a to bychom již mohli získat i nějaký ten bodík.