Mladší žáci: Letohrad B - Libchavy
Vydáno dne 25. 04. 2011 (216 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 24.4.2011

Mladší žáci: Letohrad B - Libchavy 1 : 2 (0:2)

Ke druhému zápasu v sezóně jsme zavítali sice do Žamberka, ale hráli jsme proti Letohradu B. Za krásného slunného dopoledne jsme odehráli pohledný a hlavně vítězný zápas. Tým se nám sice trochu rozpadá pod rukama (Štěpán Dušek skončil a Kubu Musila vyřadily dlouhodobě zdravotní problémy a čekáme, až se po zranění zapojí Luďa Petr). Proto jsme tým doplnili hráči starší přípravky. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a netrvalo dlouho a vedli jsme 1:0, když se potvrdily střelecké kvality Míši Lukeše. V dalším průběhu jsme soupeře přehrávali, ale chyběl klid při zakončení. Až přišla 24. minuta, kdy trestný kop zahrával Dominik Chládek, odražený míč od břevna vrátil před branku Honza Pipek a Vojta Velínský perfektně zakončil a vedli jsme 2:0. Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku na soupeřovu branku, ale bez výsledku. Varováním byla 14. minuta druhého poločasu, kdy jsme prohráli osobní souboj ve středu hřiště a pustili jediného domácího hráče do brejku a ten svými fyzickými dispozicemi dotlačil míč až k brance, kde prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Byl to však ojedinělý výpadek naší defenzívy a zbytek zápasu jsme aktivně dotáhli až do vítězného konce.

Sestava: Šťovíček Petr- Felgr Adam, Pipek Honza, Chládek Dominik, Lukeš Míša, Velínský Vojta, Pávek Kuba, Šrom Michal, Hledík Honza, Pinkava Tomáš, Aubus Karel

Trenéři: Petr Musil, Vašek Špína
Referát napsal: Petr Musil