Libchavy: Kollert – Borovička/46.Čermák Zd./, Karpíšek, Vinzenz, Lžíčař – Paukert Tomáš /72. Blažek /,  Ďuriš / 75. Beneš /, Stejskal, Kopfštein – Dostál, Martinák

ŽK: 3 : 2 – Ropa, Čermák, Štruml – Martinák, Stejskal
ĆK: 1 : 1 – 71. Hubálek – 66. Lžíčař
Rohy: 2 : 3
Diváků: 200

Zápisek píši se záznamů Jirky Čermák, navíc nešel domácím počítač takže nemám k dispozici kompletní údaje ze zápisu.
 Byli jsme lepší…….Ovšem projevila se naše jarní slabina – neproměňování i těch nejvyloženějších akcí. Na gólovky jsme vyhráli 8 : 2. Vedení jsme se ujali v 7. minutě, kdy přihrávku Kuby Martináka do domácí branky poslal nestárnoucí Ivan Dostál, a my jsme vedli  1 : 0. Srovnáno pak bylo již v 11. minutě, kdy po chybě našich obránců pohodlně skóroval domácí Čermák a vyrovnal na 1 : 1. Tento stav se do konce zápasu již nezměnil, i když šancí bylo dostatek. V utkání se nechal zcela zbytečně vyloučit náš Lžíčař a bude nám několik zápasů chybět. Škoda bude to oslabení, navíc ze zdravotních důvodů musel střídat náš Paukert a Ďuriš.
A v sobotu nás čeká pravé derby, kdy od 17. hodin hostíme Sopotnici za kterou hostuje náš Láďa Koupil, vedoucí našich fans…….