Dorost: D. Dobrouč - Libchavy
Vydáno dne 28. 04. 2011 (282 přečtení)

Okresní přebor, 24.4.2011

Dorost: Dolní Dobrouč - Libchavy  1 : 0 (0:0)

Ve druhém jarním zápase jsme zavítali na hřiště soupeře, kterého jsme na podzim relativně bez problémů porazili. Tentokrát jsme se však museli obejít bez Petra Vaňouse ( rodinné důvody) a také zraněného Patrika Čemana. Naopak nastoupil hráč A mužstva Michal Beneš a na hře v 1. poločase to bylo znát. Kombinačně jsme byli mírně lepší než soupeř, ale slušnou příležitost si vypracoval jen Lukáš Pinkava, který ale příliš dlouho váhal se zakončením. Ve druhém poločase se obraz hry otočil a my jsme naopak tahali za kratší konec. V 80. minutě, po závaru v naší obraně dokázal útočník domácích přelobovat vyběhnuvšího brankáře Martina Pinkavu a bylo to 1:0. V závěru jsme si vypracovali územní převahu, ale ta nebyla podpořena kvalitní střelbou a tak jsme opět zůstali bez bodů. Příští týden nás čeká vedoucí tým tabulky z Jehnědí. Výborný výkon v našem dresu tentokrát podal Honza Dvořák.