Libchavy: Zeman – Borovička, Karpíšek, Vinzenz, Čermák Zd. – Paukert Tomáš, Stejskal, Kopfštein / 73. Martinec Michal/, Blažek – Dostál, Martinák / 58. Beneš /

Rozhodčí: Elkčner Jiří , AR 1: Báča Lukáš AR 2: Ropek Alois
Střelci: Stejskal Michal - Kubas Daniel
Nahrávky: Paukert Tomáš – Mašanský Marek
ŽK: 2 : 4 – 70. Vinzenz, 72. Paukert – 6. Kubas, 26. Zeman, 75. Stárek, 85. Mašanský
Rohy: 6 : 3
Diváků: 200

A bylo tu derby. Naši hráči nastupovali s odhodláním, byla však na nich vidět i přílišná motivace. Na jaře se nám prostě nedaří a chybí nám podzimní lehkost……. Naši hosté bránili od poloviny hřiště a nám se do zhuštěného prostoru nedařilo dostávat naše útočící hráče do šancí. V 10. minutě měl přesto první šanci Kuba Martinák, jeho únik s následnou střelou zlikvidoval brankář hostů David Fišer. V 18. minutě byl ošetřován náš Kuba Vinzenz, když ve své tváři ucítil kopačku Dana Kubase, a utrpěl tržnou ránu – obětavě však zápas dohrál.
Naše útoky likvidovali hosté mnohdy za cenu faulů – rozhodčí, však nevytáhl kartu červenou, ale zákroky odměnil kartou žlutou nebo žádnou. Naše trestné kopy však byly kopány trestuhodně nepřesně.
Největší šanci hostům poskytl v 19. minutě náš brankář Míra Zeman, který v tomto zápase nahradil zraněného Tomáše Kollerta. Hosté ji však nevyužili.
V 37. minutě kopal Marek Mašanský roh, naši obránci neuhlídali hlavičkáře Kubase a ten zajistil hostům vedení 1 : 0. Poločas jsme dohráli v křeči.
Ve druhém poločase jsme se snažili vyrovnat, hráli jsme ofenzívně, což využíval hlavně rychlý Martin Stárek, který však své šance v 51. ani v 69. minutě nevyužil.
Naši největší šanci měl v 60. minutě Radko Borovička, jeho střelu přes nohu však lehce zlikvidoval Fišer.
Vyrovnání přišlo v 78. minutě, kdy míč po pravé straně zatáhl Míša Martinec a Tomáš Paukert přihrál na hranici penalty, odkud se nemýlil Míša Stejskal a vyrovnal na konečných
1 : 1.
Začali jsem hrát vabank, hosté mohli střelit branku a my také – paradox - v poslední minutě nastřelil břevno vlastní branky Martin Vítek. My kopali následně roh, ale opět bez patřičné kvality.
Utkání bylo zakončeno a my vedeme tabulku již o pouhý jeden bod a další utkání budou těžká……. Celé utkání nás podporovali naši fandové – velký dík – a snad to příště vyjde lépe.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: u hostů Dan Kubas a u domácích Míša Stejskal