Mladší žáci: Libchavy - Jablonné
Vydáno dne 02. 05. 2011 (182 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 30.4.2011

Mladší žáci: Libchavy - Jablonné 2 : 2 (2:1)

V dalším domácím utkání jsme přivítali kluky z Jablonného nad Orlicí. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon ze Žamberka. Úvod utkání byl svižný, ale nevyvarovali jsme se zbytečné chyby a soupeře lehce pustili do vedení. Tak vypadala 6. minuta – nesoustředěnost, ztráta míče, zbytečný volný prostor pro soupeřícího hráče, který měl dostatek času ke střele, a ta skončila v naší brance 0:1. Škoda, takových to výpadků bychom se už měli vyvarovat. Je to zbytečná ztráta. Naštěstí jsme hned po rozehrání vyrovnali na 1:1, když se trefil Erik Šalda. V dalším průběhu hry jsme byli lepší a zaslouženě jsme se dostali do vedení po pěkné kombinaci, na jejímž konci byl Adam Felgr 2:1. Tak skončil i první poločas a předvedená hra nám dávala určité naděje na dobrý výsledek. Ale hned ve 2. minutě druhého poločasu bylo vše jinak. Trestný kop z poloviny hřiště tečuje před naší brankou soupeřící útočník a je vyrovnáno 2:2. Co na plat, že v dalším průběhu bušíme do soupeře jak“ hluchý do vrat“. Festival zahozených šancí vyzdvihuje výkon hostujícího brankáře a „dvě minuty“ nepozornosti devalvují náš výkon. Kluci předvedli dobrý výkon, ale sami se přesvědčili, že cesta k vítězství vede pouze v plné soustředěnosti a vyvarování se zbytečných chyb. No máme co trénovat, tak s chutí do toho!!!!!
Sestava: Šťovíček Petr- Petr Ludvík,Felgr Adam, Pipek Honza, Chládek Dominik, Lukeš Míša, Velínský Vojta, Pávek Kuba, Šrom Michal, Hledík Honza, Aubus Karel, Šnajdr Kuba, Šalda Erik
Trenéři: Vašek Špína, Petr Musil
Referát napsal: Musil Petr