Albrechtice: Šifra – Dostál Radek, VLK,Pauk, Dostál Lukáš – Šilar, Kollert/ 63.Beneš/, Jor, Marek – Wendig, Novotný /46.Tilman/
Libchavy: Zeman /88. Pinkava Martin/ – Borovička, Karpíšek, Vinzenz, Martinec – Paukert Tomáš /76. Hájek/, Stejskal, Kopfštein, Beneš – Blažek /56. Macan David/, Martinák

Rozhodčí: Dvořák Zdeněk  ,AR 1: Zuzík Oldřich AR 2: Zbroj Vojtěch
Střelci: Wendlig -  Karpíšek, Kopfštein, Macan
ĆK: 0 : 0
Rohy: 5 : 6
Diváků: 100

Do Albrechtic jsme odjížděli oslabeni o mnoho hráčů a někteří nenastoupili zcela zdraví. Vezměte si: zranění – Ondra Bartakovič, Dan Ďuriš, Tomáš Kollert, Ivan Dostál – nemocen, Zdeněk Čermák – stavba, Lžíčař v trestu, zdravotní potíže: Jarda Blažek, Tomáš Paukert a Míra Zeman.
A nebylo to jednoduché, začali jsme dobře ovšem své šance v úvodu zápasu nedali – 2 x Jarda Blažek, Kuba Martinák též zaváhal. V 15. minutě kopali domácí roh a nejnebezpečnější domácí hráč Wendlig střelil hlavou vedoucí branku domácích a my jsme prohrávali 1 : 0.  Hráli jsme svou hru a domácí jednoznačně přehrávali, ovšem bez výsledku. Vyrovnali jsme v 31. minutě, kdy se krásně z trestného kopu trefil David Karpíšek. Poločas jsme vyhráli pouze na šance a na rohy 4 : 1.
Druhý poločas začali lépe domácí a hra se vyrovnala. V 56. minutě se na hřišti objevil hráč našeho B – týmu,  David Macan a ten stál u obratu utkání. V 65. minutě vybojoval míč, posunul ho Tomáši Paukertovi ten unikl po pravé straně, odcentroval, Kuba Martinák zkušeně míč propustil na Milana Kopfšteina a ten se trefil a my vedli 2 : 1.
Po tomto gólu převzali iniciativu domácí, hrozili hlavně ze standartních situací a  rohů / rohy vyhráli ve druhém poločase 4 : 2/. V 86. minutě však přišla  nejhezčí akce celého utkání, kdy  po pravé straně unikl Míša Martinec, odcentroval, na jeho centr si naskočil David Macan a ve vodorovné poloze ve vzduchu krásně trefil míč a dal asi svůj životní gól, takové góly vidíme občas jen snad prostřednictvím televizní obrazovky v Anglii.
My vyhráli  3 : 1 a vedeme tabulku o jeden bod před Dobroučí, která vyhrála v Červené Vodě.
Objetavý výkon podal Míra Zeman, který se zraněním utkání skoro dochytal a mužstvo podržel.
A příští týden Tatenice, opět to bude boj…………………