Mladší žáci: Proseč - Libchavy
Vydáno dne 09. 05. 2011 (218 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 8.5.2011

Mladší žáci: Proseč - Libchavy 1 : 4 (0:1)

Do Proseče jsme odjeli pouze s 9 hráči,, ale soupeře jsme nepodcenili a síly všem stačili na celkem pohodové vítězství 4:1. Před utkáním nás trochu zaskočili místní pořadatele, když postavili branky 1metr do hřiště, neboť na hřišti nemají dost místa a se slovy „to nevadí, domluvíme se s rozhodčím“ nás trochu pobavili. Rozhodčí však pro tento vtip neměl pochopení a správně nařídil nápravu a pomyslná branková čára byla vytyčena pomocí kuželů. Utkání jsme začali mírným tlakem, do zakončení jsme však se nedostali. Až s příchodem Kuby Šnajdra na hřiště jsme zvýšili důraz na domácí obránce a 9. minuta přinesla první ovoce. Kuba vybojoval míč, který přihrál před branku a Míša Šrom měl lehkou pozici. Stačilo lehké šťouchnutí a míč skončil v prázdné brance 1:0. Do konce poločasu jsme předvedli ještě několik hezkých akcí, ale gól z nich nepadl. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a s cílem zvýšit skóre. Kluci hráli trpělivě a dočkali se brzo. V 36. minutě Dominik předložil pěknou přihrávku Jendovi Pipkovi a ten zvýšil na 2:0. Hra pokračovala a přišla další hezká akce. Opět začala u Jendy, který nádhernou přihrávkou našel Vojtu Velínského a ten neomylně trestal 3:0. O několik minut později korunoval dobrý výkon Jenda svým druhým gólem v utkání. Přesnou a tvrdou střelou z 20 metrů zvýšil na 4:0. Také soupeř dosáhl pěknou branku, po rohovém kopu ukázkovou hlavičkou 1:4. Více branek už nepadlo a tak skončilo celkem pohodové dopoledne naším vítězstvím 4:1.
Příští týden nás čeká vedoucí celek ze Svitav,takže vás všechny vybízím ke 100% účasti na tréninku .
Sestava: Šťovíček Petr- Felgr Adam, Pipek Honza, Chládek Dominik, Velínský Vojta, Šrom Michal, Hledík Honza, Pinkava Tomáš, Šnajdr Kuba

Trenéři: Vašek Špína a Petr Musil

Referát napsal: Petr Musil