Mladší žáci: Libchavy - Svitavy B
Vydáno dne 15. 05. 2011 (210 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 14.5.2011

Mladší žáci: Libchavy - Svitavy B 2 : 4 (0:2)

V sobotu jsme na svém hřišti přivítali kluky ze Svitav. Proti vedoucímu celku tabulky jsme nastoupili se čtyřmi posilami ze starší přípravky, s odhodláním nedat soupeři nic zadarmo a bojovat o co nejlepší výsledek. Utkání začalo opatrně a mužstva se tak trochu oťukávala. Bezbrankový stav vydržel do 17. minuty, kdy hosté zapli na větší obrátky a po pěkné akci a následném důrazu před naší brankou vsítili vedoucí gól. Do konce poločasu jsme pak byli pod tlakem, který však brzdil několika dobrými zákroky Petr Šťovíček a naše bojovnost. Ta však do konce poločasu nevydržela a ve 27. minutě soupeř přidal po pěkné střele druhý gól. Druhý poločas jsme přeskupili sestavu. Honzu Pipka jsme posunuli do středu zálohy, abychom se fyzicky vyrovnali soupeři ve středu pole. To se nám vyplatilo už po několika minutách, kdy Honza svým důrazem vybojoval míč a posunul jej na Erika Šaldu.Ten přelstil svitavskou obranu a snížil na 1:2. V této fázi hry jsme byli aktivnější a sahali po vyrovnání. To však nepřišlo a naopak soupeř dokázal po individuální akci zvýšit na 3:1. Naši naději oživila 50. minuta, kdy se předvedli naši benjamínci. Vojta Velínský vybídl přihrávkou ke skórování Kubu Pávka a ten za asistence chybující svitavské obrany snížil na 2:3. Zápas dostal nový náboj a stále bylo o co hrát. Kluci ze Svitav však dokázali, proč jsou vedoucí celek. V 58. minutě přidali čtvrtý gól a nepřipustili tak šanci na dělení bodů.

Sestava: Šťovíček Petr- Petr Ludvík, Pipek Honza, Chládek Dominik, Lukeš, Míchal, Šrom Michal, Šnajdr Jakub, Šalda Erik, Bošťík Michal, Pávek Jakub, Velínský Vojta,
Trenéři: Vašek Špína, Petr Musil
Referát napsal: Petr Musil