2x Adam Provazník
1x Jarda Škrobánek
1x Dan Boušek
3x Jirka Vaňous

První dva zápasy, které jsme hráli proti Letohradu a domácím Verměřovicím jsme sice prohráli, ale za předvedenou hru musím kluky pochválit. Snažili se bojovat , ale proti klukům,kteří jsou v průměru o hlavu vyšší a jeden až dva roky starší se naši kluci nedokázali prosadit v osobních soubojích a ani tvrdostí střely, kterou oba protivníci několikrát předvedli.
Náš zápas přišel až na závěr proti Semanínu, který je věkově a výškově srovnatelný s našima klukama.
Na obou stranách byly k vidění krásné fotbalové kombinace a spousta osobních soubojů. Dlouho jsme vedli 2:1 a až těsně před koncem prvního poločasu jsme o vedení přišli. Začátek druhého poločasu jsme prospali a rázem jsme prohrávali 3:2. Pak už šlo vše ráz na ráz a zaslouženě jsme zvítězili 7: 4.a skončili jsme 3.
Po dlouhé době kluci obsadili jiné než 4.místo a bylo vidět že jsou nato hrdí.