Tatenice: Polák – Štěpánek, Knápek Jan, Hošek /83.Šubrt/, Steidl –Tareš David, Knápek Jaroslav / 49.Matlas/, Soukop, Štrbík / 70. Ryšavý/ – Krejčí, Kučera
Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek, Čermák, Martinec – Paukert Tomáš, Stejskal, Kopfštein, Beneš / 70. Blažek/ – Macan David / 55. Martinák/, Dostál

Rozhodčí: Heger Jiří , AR 1: Grulich Milan AR 2: Šenkýř Jiří
Nahrávky: Karpíšek
ŽK: 1 : 3 – 30. Tareš – 27. Macan, 55.Stejskal, Borovička
Rohy: 3 : 3
Diváků: 100

A byl to boj…….V průběhu týdne nás postihla další ztráta, když si při tréninku poranil nohu Kuba Vinzenz a na jeho místě v sestavě se objevil Zdeněk Čermák. Utkání bylo vyrovnané, domácí hrozili střelami z dálky, které však k naší radosti postrádaly přesnost. Domácí mohli vstřelit branku v 26.minutě, když z trestného kopu domácí Krejčí trefil břevno naší branky a odražený míč se nám, i když s obtížemi, podařilo odvrátit na roh. Naši hráči vystřelili na domácí branku poprvé až v 32. minutě, kdy střelcem byl Ivan Dostál. Dobré příležitosti měli pak naši Stejskal a Milan Kopfštein, ovšem branku se jim nepodařilo vsítit.
Ve druhém poločase jsme začali dobře a v 61. minutě jsme se ujali vedení, když se při závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval Milan Kopštein a tvrdou přízemní střelou nám zajistil vedení 1 : 0. Domácí přidali a vytvořili si i šance, ale jak Tareš v 70. minutě tak i Soukop v 78. minutě našeho Tomáše Kollerta nepřekonali. My jsme pak hrozili z rychlých protiútoků, ale vždy nám chyběl pověstný kousíček. Utkání s přehledem řídila trojice rozhodčí ze Svitav.
Další utkání nás čeká příští sobotu proti Brandýsu, kterému máme oplácet naši prohru z podzimní části soutěže.