Starší žáci: Libchavy - Svitavy B 1 : 2 (1:2)

rozhodčí: Šejna Jiří
střelci: x – Radim Žídek
přihrávka: Honza Hledík
Sestava: Martínek – Vít,Rejent, Šalda, Pipek – Svatoš, Jariš, Kovář, Hledík – Žídek, Lukeš Michal /45.Chládek/

Hrálo se vyrovnané utkání, úvod zápasu se nám však nepovedl, když jsme brzo prohrávali 2 : 0. V prvním poločase se nám dařilo využívat rychlosti Radima Žídka, který se v 30. minutě pěkným únikem dostal před hostujícího brankáře a povedenou střelou snížil stav na 1 : 2.
Druhý poločas byl vyrovnaný, měli jsme i více šancí, které jsme však neproměnili, škoda bod byl velice blízko. Klukům patří dík za bojovnost. Příští sobotu jedem na hřiště vedoucího Lanškrouna, ale pak nás čekají utkání s vyrovnanými soupeři a věřím, že nějaký ten bodík získáme.