Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek, Čermák / 41. Hájek/, Martinec – Paukert Tomáš, Stejskal / 61. Kubišta /, Kopfštein, Bartakovič / 50. Blažek/ – Macan David, Martinák
Brandýs: Antoš – Gajdošík, Janošek Martin, Janoušek Jan, Kratochvíl David – Kratochvíl Petr, Mazal, Hanzl, Růžička – Pavlíček, Jiroušek

Rozhodčí: Lukes Jan , AR 1: Bednář Jaroslav AR 2: Laštovka Jaroslav
Střelci: 3. a 28. Macan, 20. Stejskal, 33. Paukert, 40. Martinák, 50. Borovička
Nahrávky: 3 x Martinák, Stejskal, Paukert
ŽK: 3 : 1 – 45. Paukert, 62. Hájek, 81. Blažek – 21. Mazal
Rohy: 5 : 4
Diváků: 100

A odveta se povedla…………. V prvním poločase to byla naše jízda. Hned ve 3. minutě ideálně uvolnil Míša Stejskal Davida Macana a ten chladnokrevně svou šanci proměnil a my jsme vedli 1:0. V 6. minutě svou šanci již tradičně neproměnil Kuba Martinák, jeho napodobil hned v 7. minutě Onda Bartakovič, který se do sestavy vrátil po dlouhém zranění.
V 10. minutě pak mohli udeřit i hosté, když naše zaváhání chtěl využít Pavlíček – proti však byl náš Tomáš Kollert, který jeho střelu zlikvidoval. Ve 20. minutě se do šance dostal Kuba Martinák, lobem přehodil hostujícího brankáře, ale míč narazil na tyč branky a jeho odrazu využil Míša Stejskal a zvýšil na 2 : 0. V 28. minutě si míč ve vápně přivlastnil David Macan nikomu ho nepůjčil a uklidil ho do hostující branky a my vedli 3:0.
Ve 33. minutě jsme v Libchavách viděli televizní branku: Tomáš Paukert si na našem vápně převzal míč, před sebou měl otevřené pole a toho plně využil, utekl všem a po sprintu před branku Brandýsa měl ještě dostatek sil a tvrdou střelou k tyči zvýšil naše vedení na 4 : 0 – krásná branka. Tomáš se vyznamenal i v 40. minutě když z pravé strany našel přesně hlavu Kuby Martináka a ten protrhl svou střeleckou smůlu a z úžasného výskoku zvýšil na 5 : 0. Mohl pak předvést své pověstné salto.
Poločas se nám tedy povedl a po dlouhé době jsme všichni mohli být klidní a nebát se o výsledek utkání.
Druhý poločas začal též dobře, když tvrdou střelu Kuby Martináka hostující brankář Antoš jen vyrazil, do vápna se přiřítil Radek Borovička a zvýšil naše vedení na 6 : 0.
Po té se utkání již dohrávalo více méně z povinnosti. My jsme své šance nevyužili, Kuba Martinák nastřelil tyč hostující branky a hosté zahrozili pouze v 62. minutě když Jaroslav Hanzl z trestného kopu nastřelil břevno již překonaného Tomáše Kollerta.
Po celé utkání naše hráče povzbuzoval náš „kotel“ za což děkujeme.
Sponzorem utkání byla firma Nováček Karel a nejlepšími hráči byli vyhlášeni u hostů Mazal Radek a u našeho mužstva Radek Borovička.
A čeká nás rozhodující a těžký závěr celé soutěže, který začíná příští neděli v Českých Heřmanicích.
Pojeďte s námi, v Heřmanicích bude každý hlas důležitý……………………