Vydáno dne 23. 05. 2011 (195 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 21.5.2011

Mladší žáci: Lanškroun - Libchavy 3 : 1 (0:1)

9 STATEČNÝCH proti Lanškrounu. Tak bych shrnul sobotní fotbalové dopoledne našich mladších žáků. Nejdříve srdnatě pomohli torzu starších žáků a svým výkonem vzkázali svým starším kamarádům, kteří se bez omluvy nedostavili, že i prvního celku tabulky se nemusí bát. Všem přítomným dokázali, že mají velkou odvahu, bojovnost a týmového ducha, který se bohužel tuto sezónu trochu vytratil u jejich starších kolegů. Kluci si tento víkend sáhli až na hranici svých možností, prokázali velkou vůli a za to jim všem moc děkuji.
Samotný zápas mladších žáků, začal svižně a hrál se pěkný fotbal se šancemi na obou stranách. Celý první poločas předváděly oba týmy, že fotbal hrát umí a opravdu bylo na co koukat. První gól padl až 3. minuty před koncem po naší pěkné akci. Vojta Velínský posunul míč Míšovi Lukešovi, ten vyhrál osobní souboj s lanškrounskou obranou a předložil pěknou přihrávku Jendovi Pipkovi. Ten zakončil do prázdné branky a vedli jsme 1:0. Nástup do druhého poločasu se naopak povedl domácím a v 33. minutě po rohu vyrovnali na 1:1. Od této chvíle byli domácí na koni, ale i tak se naši kluci nevzdávali. Postupem času však našim klukům docházely síly a domácí toho dokázali využít. Po individuální akci jejich kapitána otočili skóre a v 50. minutě se ujali vedení 2:1. Poté se několikrát ukázal v dobrém světle Petr Šťovíček a několika dobrými zákroky nás držel stále ve hře. My jsme se zmohli z posledních sil na dva protiútoky, na jejichž konci byly střely Vojty Velinského a Honzy Hledíka. Ty však k touženému vyrovnání nevedly a 2 minuty před koncem nám domácí zatloukli třetí hřebík do rakve a bylo hotovo.
Sestava: Šťovíček Petr - Petr Luďa, Felgr Adam, Pipek Honza, Chládek Dominik, Lukeš Míša, Velínský Vojta, Šrom Michal, Hledík Honza
Trenéři: Vašek Špína, Petr Musil
Referát napsal: Petr Musil