Vydáno dne 29. 05. 2011 (450 přečtení)

Heřmanice: Kuta - Jůva, Kučera, Ač, Kopic - Najman Aleš, Kysilka, Jetmar, Hlusička - Šmejdíř / 66. Stříteský /, Řehák
Libchavy: Zeman - Hájek, Karpíšek, Čermák, Martinec - Paukert Tomáš / 80. Macan /, Stejskal / 72. Ďuriš /, Kopfštein, Beneš - Dostál / 88. Kubišta /,  Martinák

Rozhodčí: Saňák Jan, AR 1: Seidl Drahomír AR 2: Bohm Miroslav
Střelci: 45.Šmejdíř, 81. Řehák - 18. Paukert, 20. Dostál, 39. Beneš, 70. Stejskal /PK/
Nahrávky: Martinák, 2x Dostál, Kopfštein
ŽK: 1 : 3 - 85. Řehák - 24. Beneš, 52. Paukert, 85. Martinák
Rohy: 6 : 4
Diváků: 100

A závěr soutěže je zde. Musím začít od konce. Dnešní výsledek Dobrouče  nám nahrál a před našim největším konkurentem máme již 7 bodů náskok. V Dobrouči nám pomohlo Jablonné, které zde vyhrálo 2 : 0.  Velké poděkování do Jablonného. Matematika je nyní  jednoduchá: do konce soutěže zbývají 3 kola a nám k vytouženému postupu stačí získat 3 body. Takže máme 3 mečboly. Proměníme již první - doma proti Těchonínu? Přijďte se podívat…..
A teď Heřmanice. Domácí začali s respektem a my jsme začali hrát pohledný fotbal. Již v 18. minutě odcentroval Kuba Martinák a Tomáš Paukert na dvakrát překonal domácího brankáře Kutu a my vedli 1 : 0. Hned v 20.minutě míč krásně potáhl Milan Kopfštein,  obešel tři protihráče, postrčil míč Kubovi Martinákovi, ten prodloužil na Ivana Dostála
 a my vedli již 2 : 0.
Domácí pak měli dvě šance v 21. a 37. minutě, jejich střely šly však nad naši branku. Přišla 39. minuta, kdy se míče zmocnil dobře hrající Ivan Dostál, míč dal pod sebe, Kuba Martinák ho přistrčil  před Míšu Beneše a ten tvrdou střelou do třetice prostřelil domácího brankáře a my vedli 3 : 0.
Závěr poločasu však proběhl v režii domácích. Po kopovém rohu došlo ke srážce domácího útočníka a našeho Davida Hájka a hlavní rozhodčí odpískal penaltu. Míč si postavil Řehák Michal, jeho tvrdá střela skončila na břevně Zemanovi branky. Po zaváhání Milana Kopfšteina následovalo autové vhazování domácích, Míra Zeman míč neudržel /faul?/ a domácí Šmejdíř vsítil první branku domácích. Poločas tedy z pohledu domácích skončil 1 : 3.
Druhý poločas začali lépe domácí, my jsme se jen bránili. Vysvobození přišlo v 70. minutě, kdy po průniku Ivana Dostála do pokutového území byl sražen domácím obráncem a kopala se další penalta. Míša Stejskal se nemýlil a zvýšil náš náskok na 4 : 1.
V 81. minutě pak zazářil domácí Řehák, který obešel dva naše hráče, míč si připravil na pravou nohu a nechytatelnou bombou dal výsledku konečnou podobu 2 : 4.
Zajímavost na konec: o naše důležité branky v tomto utkání se zasloužili zástupci všech tří hráčských generací. Posuďme: Míša Beneš - 19 let, Tomáš Paukert - 20 let, Míša Stejskal - 26 let a nakonec Ivan Dostál - 37 let.