Mladší přípravka A: turnaj ve Vysokém Mýtě

Vysoké Mýto - Choceň 3:1
Libchavy - Choceň 2:6
Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí 2:2

Branky: Ondra Provazník
První poločas nás soupeř úplně převálcoval svou technickou hrou, kdy nám ukázali jak je fotbal jednoduchá hra. Hráči Vysokého Mýta nás předčili hlavně ve výběru místa a přesné přihrávky, na které jsme nedokázali zareagovat a tak poločas prohráli 0:7. Následující poločas jsme se ovšem zvedli ze dna a dokázali s vyspělejším soupeřem držet krok a díky brance Ondry Provazníka, tak uhrát druhou půli 1:1.

Branky: Patrik Šalda
Zápas s Ústím byl pro nás velké zklamání. Ne všichni co šli na hřiště odevzdali maximum, co je v nich. To je asi naše největší slabost, kterou soupeři dokáží vždy tvrdě trestat. V poslední minutě jsme alespoň zkorigovali výsledek jedním čestným úspěchem z trestného kopu, který proměnil Patrik Šalda.

Poslední zápas se nám výsledkově opět nepovedl. První gól jsme sice dali my, ale slabší pětiminutovkou jsme dali silnější lajně Chocně šanci nás třikrát za sebou pokořit v krátké době a bylo po utkání. V druhém poločase jsme se ještě snažili, ale bohužel to nic nebylo platné.

Nezbývá nám než si reputaci spravit na ukončení sezóny, při utkání s maminkami!!!