Libchavy: Zeman - Hájek, Karpíšek, Čermák, Borovička - Paukert Tomáš / 70. Ďuriš /, Stejskal / 82. Bartakovič /, Kopfštein, Beneš - Blažek /88. Vídeňský Daniel/,  Martinák
Těchonín: Vašata - Šponar, Kovanda, Kroczak, Kmošek - Sedláček, Špaček, Merta, Uhrner - Hrdina, Jironč

Rozhodčí: Chadima Filip, AR 1: Jansa Adam AR 2: Saňák Jan
Střelci: 33. Blažek, 37. a 81. Martinák, 78. Stejskal - 13. Kovanda, 60. Jironč
ŽK: 1 : 1 - 37. Martinák - 85. Sedláček
ČK: 0 : 0
Rohy: 4 : 9
Diváků: 150

A je to tady - Libchavy se po roce vracejí do I.B třídy krajské soutěže. Dvě kola před koncem soutěže jsme si zajistili postup v utkání, které pro nás nebylo vůbec jednoduché, proměnili jsme však hned první mečbol.
Soupeř, který je skvěle dirigován zkušeným Jardou Kovandou začal utkání v deseti hráčích a až po 15. minutách byl doplněn o Sedláčka, který nestihl začátek utkání. To již hosté vedli 1 : 0, když se po rohovém kopu prosadil právě Kovanda. Naši hráči působili nervózně, naše hra postrádala pohyb, přesnost a střelbu. Zvýšit pro hosty mohl Špaček, jehož hlavička šla nad Zemanovu branku. Naši hráči bojovali a výsledek se dostavil v 33. minutě, kdy unikl Kuba Martinák jeho střelu brankář hostí pouze vyrazil a Jarda Blažek se prosadil a vyrovnal skóre utkání na 1 : 1. V 37. minutě si tito útočníci role vyměnili a branku po přihrávce Jardy Blažeka střílí Kuba Martinák a my jsme vedli  2 : 1. Bojovností jsme dokázali skóre otočit a první poločas jsme tak i vyhráli.
Ve druhém poločase pokračovalo vyrovnané utkání, hosté hrozili hlavně z rohů a kopali jich skutečně dost - celkem 9. V 60. minutě jsme utrpěli šok, když se dobře uvolnil mladý Jironč a tvrdou střelou prostřelil našeho brankáře a bylo srovnáno na 2 : 2.
Svůj den měl však Kuba Martinák, který se nespokojil s tímto stavem, bojoval v 62. minutě tvrdou střelou nastřelil tyč hostující branky. Blížil se konec zápasu a my jsme potřebovali skórovat. Vše zařídil Kuba. V 78. minutě přihrál pod sebe a Míša Stejskal se nemýlil a zajistil nám tolik potřebné vedení 3 : 2. Svůj skvělý výkon Kuba Martinák korunoval v 81. minutě, kdy tvrdou střelou zvýšil na 4 : 2  a  oslavy postupu mohly propuknout.
Děkovačka, pohár, šampanské, trička - prostě tak jak to má být.
Sponzorem utkání byla firma Luděk Skala, nejlepšími hráči byli vyhlášeni: u hostů Jaroslav Kocanda a u nás Kuba Martinák, který sehrál asi své nejlepší utkání v našich barvách.