Sestava :
Robin Morávek,Jarda Škrobánek, Filip Diblík,Filip Kočí,Adam Provazník,Jirka Vaňous,Tonda Toman,Radim Urban.
Trenéři :   Petr Vaňous a Milan Šalda
Libchavy : Choceň
      14       :      0                  branky : 4x Kočí,3x Vaňous,4xProvazník,2x Škrobánek,1xDiblík.
Libchavy : Sruby
       1        :      3                   branky : 1x Kočí
Libchavy : V.Mýto
       8        :       1                   branky : 7x Provazník, 1x Vaňous

Tohoto turnaje se mohli zůčastnit pouze hráči narozeni do roku 2004 a mladší proto jsme se rozhodli že vyzkoušíme i některé nadané borce z naši fotbalové školky.První zápas si naši kluci doslova užili,protože hladce a pohodlně porazili Choceň  14:0.Byla radost se na předváděnou hru dívat. Nutno podotknout, že soupeř měl odehrány pouze 3 zápasy a s hrou se teprve seznamoval, kdežto naši borci měli v nohách desítky zápasů.
 V druhém zápase jsme nastoupili proti domácím Srubům a po nevydařeném prvním poločase jsme prohrávali 1:3.Druhý poločas kluci bojovali ,ale po spoustě neproměněných šancí na naši straně se již skóre nezměnilo. I přes prohru náš nejlepší výkon na turnaji. Krásné kombinační hře chybělo jen gólové zakončení.
V posledním zápase proti Vysokému Mýtu začali naši borci opět předvádět spoustu pěkných fotbalových kombinací zakončených gólem a proto zaslouženě zvítězili 8:1 a obsadili nádherné druhé místo.
Referát napsal: Petr Vaňous, doplnil Milan Šalda