Libchavy: Kollert Tomáš – Martinec Michal, Karpíšek David, Lněnička Dušan, Lžíčař Petr – Bartakovič Ondřej /55. Paukert Tomáš/, Dostál Jan, Stejskal Michal, Jiroušek Martin, Ďuriš Daniel /81.Blažek Jarda/ - Martinák Jakub /89. Hájek David /

Rozhodčí: Fojtík Martin, AR 1: Pavlas Jan  AR 2: Jansa Adam
Střelci: 78. a 89. Martinák, 85. Stejskal
Nahrávky: Ďuriš, Lžíčař, Blažek
ŽK: 1 : 1 – 30. Lžíčař – 85. Síbrt
Rohy: 6 : 1
Diváků: 120

A už víme proč Semanín dokázal remizovat minulou neděli v Ústí nad Orlicí. V Libchavách se představil jako mužstvo s propracovanou obranou a bojovným fotbalovým projevem. V žádném případě se Semanín neuchýlil k zakopávání míče, ale vždy se snažil nastalé situace řešit fotbalově.
Prvních 30. minut patřilo našemu mužstvu, naše šance však zůstaly nevyužity. Dvě šance neproměnil David Karpíšek, jednu Míša Stejskal a v 25. minutě nastřelil Kuba Martinák  tyč hostujícího mužstva.
Hosté zahrozili jen ve 31. minutě kdy zahrávali trestný kop, který však zlikvidoval náš brankář Tomáš Kollert. Od této minuty se hra vyrovnala a dokonce poločasu jsme si již žádnou šanci nevypracovali.
Druhý poločas jsme začali náporem a převahu jsem měli prakticky až do konce zápasu. Strůjcem náporu byl agilně hrající Petr Lžíčař, který nejprve v 60. minutě  krásně vystřelil jen těsně nad, v 62. minutě jeho tvrdá hlavička šla též nad hostující branku a do třetice v 75. minutě po přihrávce Martina Jirouška přestřelil zcela odkrytou branku snad ze 7 metrů – škoda za svůj výkon by si Petr branku zasluhoval.
Největší šanci hostů měl v 60. minutě Šimek, jeho šanci však zkušený brankář Tomáš Kollert včasným vyběhnutím zneškodnil.
V 78. minutě jsme se konečně dočkali. Dan Ďuriš rychle a přesně rozehrál autové vhazování, Kuba Martinák se obtočil kolem několika hostujících hráčů tvrdě vystřelil a my vedli 1 : 0 a viděli i Kubovo salto. A z nás konečně spadla deka…….
V 85. minutě agilně hrající Petr Lžíčař našel Míšu Stejskala, který podobným způsobem jako Kuba Martinák obehrál několik hráčů, vystřelil a bylo to 2 : 0.
V 89. minutě jsme viděli nejhezčí branku utkání, střídající Jarda Blažek nahrál přesně na hlavu Kubovi Martinákovi a ten prostřelil hostující brankáře Hůlku a stanovil konečný stav utkání na 3 : 0 pro naše mužstvo.
Vyhráli jsme zaslouženě a příští týden  nás čeká těžká zkouška v Lanškrouně. Pojeďte s námi povzbudit naše hochy v dalším klání I.B třídy.
Sponzorem utkání byl pivovar Bernard a nejlepšími hráči byli označeni u hostů výborný brankář Patrik Hůlka a u našeho mužstva střelec dvou branek Jabub Martinák.