Starší žáci: Libchavy - Králiky/Červená Voda
Vydáno dne 27. 08. 2011 (199 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 27. 8. 2011
Starší žáci: Libchavy – Králíky / Č. Voda 5:3(3:1)

Poslední prázdninový víkend nám začal nový ročník Krajské 1. třídy starších žáků. Dovolené a různé rodinné akce nám sice trochu zamotali hlavu se sestavou, ale 11 borců jsme na hřiště nakonec sehnali. Na lavičce nám kryli záda borci z mladších žáků, ale protože je čekal vlastí zápas, tak jsme je šetřili. Utkání pro nás začalo výborně, hned v první minutě jsme zahrávali trestný kop. Povedená střela Radima Žídka skončila pod břevnem a vedli jsme 1:0. Hosté byli trochu zaskočeni a je jen škoda, že jsme nepřidali hned další branky. Ve 4. minutě šel sám na brankáře Jarda Bošťík a v 7. minutě zakončoval střelou Martin Kovář. Skóre se však nezměnilo, škoda byl by to úvod jako hrom. Úvodní nápor opadl a ke hře se dostal i soupeř a ukázal nám, že se musíme mít na pozoru. Kluci však hráli dobře, pozorně bránili a hráli výborně dopředu. V 15. minutě, po perfektní přihrávce Martina Kováře utekl Radim Žídek a střelou do levé šibenice zvýšil na 2:0. I nadále jsme na hřišti dominovali a v 25. minutě už to bylo 3:0. Míša Lukeš našel ve vápně Jadru Bošťíka a ten zvýšil na 3:0. Do poločasu ještě nastřelil břevno Míša Šalda a další 100 % šanci nedal Míša Lukeš. V poslední minutě prvního poločasu hosté zahrávali rohový kop a Míša Šalda se tentokrát nemýlil. Škoda jen, že se trefil do vlastní brány a bylo to 3:1. Ale i to se stává. V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu. V 41. minutě nastřelil břevno Ondra Velínský. V 45. minutě po souhře Žídek, Boštík, Lukeš uklidil míč do prázdné branky posledně jmenovaný Míša Lukeš a bylo to 4:1. Hosté se však nechtěli jen tak lehko vzdát a krásnou střelou z 30 metrů snížili na 4:2. Hrál se pěkný fotbal nahoru a dolů. Naši útočníci však měli nabito. Míša Lukeš vystřelil a vyražený míč od brankáře uklidil do branky Jarda Bošťík a vedli jsme 5:2. Utkání jsme odehráli bez střídání a ke konci zápasu bylo vidět, že nám ubývají síly. V 66.minutě nás kluci z Králík pěkně vyšachovali a po pěkné souhře snížili na 5:3.Na víc však síly taky neměli a libchaváci se po dlouhé době mohli radovat z vítězství.
Sestava: Rejent Pavel- Šrom Michael, Šalda Michal, Vogl Martin, Velínský Ondra, Hledík Jan, Kovář Martin, Chládek Dominik, Boštík Jarda, Lukeš Michal, Žídek Radim
Trenéři: Rejent Pavel, Moravec Vlasta, Petr Musil
Referát napsal: Petr Musil