Wendlig – Šilar Martin, Richtr David, Macháček, Šenkýř – Mizerák Radek, Vacek / 78. Zuch/, Mizerák Michal, Farkaš - Šilar David, Savych Petro /  85. Petruň Pavel /
Kollert Tomáš – Martinec Michal, Karpíšek David, Lněnička Dušan, Lžíčař Petr –  Paukert Tomáš/, Dostál Jan, Stejskal Michal / 86. Čermák Zdeněk /, Jiroušek Martin, Ďuriš Daniel / 58. Kopfštein Milan / - Martinák Jakub /89. Blažek /

Rozhodčí: Nekvinda David, AR 1: Chládek Miroslav  AR 2: Ropek Stanislav
Střelci: 36. Dostál Jan, 43. Stejskal Michal
Nahrávky: Ďuriš Dan, Jiroušek Martin
ŽK: 0 : 3 – 38. Lněnička, 46. Martinák, 51. Paukert
Rohy: 5 : 4
Diváků: 120

A zkouška v Lanškrouně dopadla dobře. Vyhráli jsme a podrhli tak úspěšný libchavský víkend. B mužstvo vyhrálo v Řetové 3:1, mladší žáci porazili Králíky 3 : 2 a stejného soupeře porazili starší žáci 5 : 3.
Samotné utkání začali lépe domácí a již v 8. minutě šel z pravé strany na našeho brankáře samotný Savych, ale náš Colli jeho střelu vyrazil nohama. Další brankovou šanci Tomáš Kollert zlikvidoval hned v 10. minutě Vackovi, kdy jeho střelu vyrazil a své umění musel ukázat i ve 22. minutě, kdy zlikvidoval nebezpečný únik Michalovi Mizerákovi. Tomáš měl prostě svůj den a byl jednoznačně naším nejlepším hráče.
My jsme měli šance ve 13. minutě, kdy střílel po svém úniku mimo branku Tomáš Paukert a stelným způsobem se dařilo i Martinovi Jirouškovi ve 20. minutě, kdy přehodil jak domácího brankáře, tak i domácí branku.
Naše chvíle přišla ve 36. minutě, kdy Dan Ďuriš vhodil aut Honzovi Dostálovi, ten si míč potáhl, připravil si míč na pravačku a z úctihodných 33 metrů tvrdou střelou nedal domácímu brankáři šanci a my vedli 1 : 0.
Další paráda přišla v 43. minutě, kdy si na pravé straně pohrál s domácím obráncem Martin Jiroušek, přesně odcentroval pod sebe na Míšu Stejskala a ten prokázal svou střeleckou potenci a my po jeho tvrdé střele vedli 2 : 0.
A byl konec poločasu, v kterém jsme z minima vytěžili maximum a hlavně díky Tomášovi Kollertovi jsme udrželi i čisté konto
Ve druhém poločase jsme již měli převahu, domácí se snažili, ale výsledkem jejich snažení bylo jen nastřelené břevno naší branky v 71. minutě. Naše snažení také končilo bez gólového efektu a zápas jsme dohráli k naší spokojenosti.
Vedeme tabulku a v sobotu hrajeme doma s Poličkou, přijďte se podívat a povzbudit. Očekáváme i probuzení našeho „jarního kotle“……………………………………………..