Starší žáci: Lanškroun - Libchavy
Vydáno dne 04. 09. 2011 (190 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 4. 9. 2011
Starší žáci: Lanškoun - Libchavy 3:1(1:1)

Lanškroun byl v minulé sezóně suverénně nejlepší celek v krajské třídě a jeho vítězství v prvním kole nad Poličkou bylo varováním, že nás i tentokrát čeká velice silný soupeř. Utkání začalo převahou Lanškrounu, hned ve 2. minutě trefil jejich kapitán břevno naší branky a mohli jsme dopadnout jako Králíky u nás, ale stálo při nás štěstí a úvodní nápor jsme přestáli bez obdržené branky. Nadále však trvala převaha Lanškrounu v poli. Později jsme přistupovali k hráčům a prohrávali v osobních soubojích. Nutno však podotknout, že za prohrané souboje s jejich kapitánem by se nemusel stydět lecjaký dorostenec. Fyzická převaha Lanškrounu byla sice znát, ale mohli jsme to být my, kdo mohl poprvé skórovat. Probíhala 22. minuta a po chybě lanškrounských obránců se řítil sám na brankáře Radim Žídek. Střelecká forma z prvního utkání mu však nevydržela a svůj únik v gól neproměnil. O několik minut déle jsme už prohrávali. Prohraný souboj ve středu hřiště, přesná přihrávka za naši obranu, střela a góĺ v naší síti 0:1. Kluci se však nevzdali a bojovali dál. Ve 33. minutě to vzal na sebe Míša Lukeš a všem ukázal, jak se to dělá. Vybojoval míč, utekl obráncům, klička brankáři, ustál kontakt s brankářem (mimochodem pane REZKU styďte se a celá ČR repre taky) a zakončil do prázdné branky. Poločas 1:1 byl super výsledek. Začátek druhého poločasu nám nevyšel a brzy jsme inkasovali druhý gól, v po úniku po levé straně přišla přihrávka do vápna a vyražený míč od Míši Svatoše, dostal soupeř z dorážky do naší sítě. Lanškroun nás přehrával a v 45. minutě už to bylo 3.1. Obránci nechali na holičkách našeho brankáře Míšu Svatoše a nikým nehlídaný soupeřův útočník měl dost času na skórování. Kluci se i nadále snažili, ale na korekci výsledku jsme už neměli síly. Soupeř další své šance neproměnil a tak jsme nakonec prohráli 3:1, ale se vztyčenou hlavou.

Sestava: Svatoš Michal- Šrom Michael, Rejent Pavel, Velínský Ondra, Šalda Michal, Hledík Jan, Kovář Martin, Chládek Dominik (50. Vogl Martin), Felgr Adam (53. Bočkoroš Michal), Lukeš Michal, Žídek Radim

Trenéři: Rejent Pavel, Moravec Vlasta, Petr Musil