Polička B:
Dittrich – Bureš, Švec, Stoklásek, Bouška – Ćípa, Scheib, Kučera, Kysilko / 70. Findejs/ – Poul / 42. Klein Vojtěch/, Stodola / 85. Klein Ondřej/
Libchavy:
Kollert Tomáš – Martinec Michal, Karpíšek David, Lněnička Dušan, Lžíčař Petr – Beneš Michal / 23. Paukert Tomáš/, Dostál Jan, Stejskal Michal, Jiroušek Martin, Ďuriš Daniel - Martinák Jakub / 46.Blažek Jaroslav /

Rozhodčí: Šlor Robert, AR 1: Pagáč Ladislav,  AR 2: Beneš David, Delegát: Smejkal Zdeněk
Střelci: 5. Ďuriš – 27. Stodola, 39. Kysilko /PK/
Nahrávky: Stejskal
ŽK: 4 : 2 – 29.Lněnička, 29. Dostál, 40. Martinák, 80. Blažek -  8.a 90. Stoklásek, 70.Dittrich
ČK: 1 : 1 – 82. Paukert – 90. Stoklásek
Rohy: 7 : 1
Diváků: 120
Probudil se kotel, za což děkujeme a naše mužstvo  však zhaslo…………………………
Plni očekávání jsme šli na fotbal, přišlo dost fandů se podívat na zatím náš neporažený celek a je nutné konstatovat že našemu mužstvu se zápas nepovedl.
Úvod však byl úplně jiný, neboť již v 5. minutě jsme vedli 1:0, když po rohovém kopu Míši Stejskala, byl na správném místě Dan Ďuriš a hlavičkou překonal brankářskou legendu Poličky Jaroslava Dittricha.
Na našich kopačkách však byla nepřesnost a i přes velkou snahu jsme se nedostali do zápasu. Ve své kůži nebyl hlavně Kuba Martinák, kterého trápilo svalové zranění a musel být o poločase střídán. Po našem počátečním náporu se hra vyrovnala, nedařila se nám rozehrávka a hráči kupili chyby. Po jedné takové, kterou měl na svědomí Petr Lžíčař, se prosadil poličský Stodola a vyrovnal na 1 : 1. My jsme si nevytvářeli ani šance.
Velký rozruch přinesla 39. minuta, kdy šli do souboje náš brankář Tomáš Kollert a hostující Poul. Náš brankář byl jednoznačně u míče dříve, míč odkopl, Poul přes něho upadl a rozhodčí Šlor nepochopitelně ukázal na značku pokutového kopu. Kollertovi pan rozhodčí neudělil žádnou kartu,  penaltu pak bezpečně proměnil Kysilko Michal. Poličský hráč Poul pak sehrál divadélko, nechal se odnést na nosítkách našimi pořadateli až do chodby, kde již však vyskočil jako rybička a po předstíraném zranění ani stopy. Od Tomáše Pouleho  to příliš sportovní nebylo.
My jsme prohrávali 1 : 2 a poločas skončil.
Do druhého poločasu nastoupil místo Kuby Martináka Jarda Blažek. Naše hra byla nervózní, kombinace se nedařila, záložníci se utápěli v kličkách, svůj den neměli ani krajní obránci a každý již cítil, že k obratu nám chybí klid a vůdčí osobnost.
Nevyužili jsme střelbu z dálky, i když sluníčko svítilo do očí přímo poličskému brankáři. Naši největší šanci měl v 76. minutě Míša Martinec, ale z jasné pozice přestřelil. Hosté umě drželi míč, protahovali čas, byli velmi dobře řízeni stoperem Švecem, který uplatnil své bohaté zkušenosti.
Pak do hry vstoupili opět rozhodčí, v 82. minutě měl míč pod kontrolou Dušan Lněnička ve vlastním pokutovém území, před očima postranního rozhodčího Beneše, byl zatažen za dres, hlavní rozhodčí, který neoplýval přílišným pohybem, nechal pokračovat ve hře, což psychicky nevydržel náš hráč Tomáš Paukert a počastoval hlavního rozhodčího neslušnými výroky za což byl po právu vyloučen.
Musíme si uvědomit, že rozhodčí je pánem na hřišti a i když svými výroky ovlivní zápas nic proti tomu nenaděláme. Moc by mne zajímalo, jak byli rozhodčí ohodnoceny delegátem zápasu panem Smejkalem z Jablonného. To se ovšem bohužel nedovíme……………..
V 90. minutě byl pak po druhé žluté kartě, které obdržel za fauly, vyloučen poličský Stoklásek Petr.
Utkání skončilo a my máme co napravovat, utkání jsme si prohráli sami a uvidíme jak se nám bude dařit příští týden v Králíkách.
Na dva týdne se odmlčím, mou roli přebírá Jiří Čermák a já se se všemi čtenářim těším u referátu po utkání se Svitavami B – 24.9.2011.