Starší žáci: Libchavy - Radiměř
Vydáno dne 11. 09. 2011 (200 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 10. 9. 2011
Starší žáci:  Libchavy - Radiměř 4:1(2:0)

Utkání jsme začali podobně jako proti Králíkům, hned v 2. minutě se Jarda Bošťík protáhl celým pokutovým územím a vedli jsme 1:0. Kluci z Radiměře byli rychlým gólem trochu zaskočeni, ale pomalu se dostávali do hry. Ve 13. minutě mohlo být srovnáno, po chybě obrany nás zachránil výborným zákrokem v brance Míša Svatoš. Chvíli na to přišla ukázková akce. Míša Svatoš rychle rozehrál na Adama Felgra, ten potáhl míč a našel rozběhnutého Míšu Lukeše. Míša vyhrál osobní souboj s obráncem a přesně zamířil a vedli jsme 2:0. Do konce poločasu ještě Míša Lukeš lízl břevno, a střelu Dominika Chládka vyrazil z brankové čáry hostující obránce. Začátek druhého poločasu se nám opět povedl. Jarda Bošťík našel perfektní přihrávkou Radima Žídka a ten zvýšil na 3:0. Jak lehce se to povedlo nám, tak nám to za tři minuty předvedl i soupeř. Po rychlém protiútoku snížil na 3: 1. Od této chvíle byli kluci z Radiměře o trochu lepší, nám se nedařilo podržet míč a soupeř nás v poli přehrával. K našemu štěstí však svou převahu v poli nedokázal brankově zúročit, taky díky Míšovi Svatošovi v brance. V 57. minutě nás uklidnil opět Jarda Bošťík, po rohovém kopu soupeře přišel náš rychlý protiútok a Jarda utekl všem a bylo to 4: 1. V poslední minutě měl soupeř možnost zahrávat pokutový kop, ale hostující hráč však netrefil branku. Skóre se tak nezměnilo a my nakonec vyhráli 4:1.

Sestava: Svatoš Michal – Felgr Adam, Šalda Michal, Rejent Pavel, Velínský Ondra, Hledík Jan (58. Bočkoroš Michal), Kovář Martin, Chládek Dominik, Boštík Jarda, Lukeš Michal, Žídek Radim

Trenéři: Rejent Pavel, Moravec Vlasta, Petr Musil