Ústí n/O      -   Lanškroun      4:2
Libchavy    -   Ústí n/O           2:6
Lanškroun -   Choceň           4:2

Libchavy - Lanškroun 0:3 (0:2)
Začali jsme dobře. Hned v 1. minutě jsme měli dvě šance, ale bohužel nedali. Soupeř se vzpamatoval a postupně nás zatlačil na naši půlku. Z této převahy se zrodil, po pěkné střele, první gól v naší síti. Zanedlouho soupeřův útočník doběhl zdánlivě ztracený míč u postranní lajny, naši přestali hrát, pak se vzbudili a vyběhli na něho ve třech. Borec z Lanškrouna, ale zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího spoluhráče a ten bombou pod víko zvýšil na 2:0. Po poločase jsme již hru vyrovnali, měli dvě šance, ale branku vstřelil už jen soupeř a prohráli jsme 3:0.

Libchavy - Choceň 3:6 (1:3)
Naši kluci si na tohoto soupeře věřili, neboť v přípravě ho porazili. A to se nám stalo osudným. Do zápasu jsme vstoupili laxně a již ve 3. minutě po školáckých chybách prohrávali 0:2. Pak jsme konečně zabrali a snížili na 1:2. Ještě do poločasu jsme nechali Choceň odskočit opět na rozdíl dvou branek. Ve druhé půli se hra přelévala na obě strany a branky padali do obou sítí. Bohužel v naší jich bylo víc.
Branky: Jára Škrobánek, Filip Kočí, Honza Adamec.

Libchavy - Ústí n/O 2:6 (2:4)
Minulý týden jsme od oušťáků dostali lekci. I v tomto zápase jsme již v 5.minutě prohrávali 0:3, ale na rozdíl od minulého týdne to kluci nezabalili. Začali jsme dávat branky a soupeř musel makat na plné obrátky. Šance byly na obou stranách, nás kolikrát podržel brankař Honza. Škoda našich neproměněných šancí, 3x sami před gólmanem a ještě jsme nedali penaltu.
Branky: Jára Škrobánek, Adam Provazník.

Dresy vlají na sušáku doma u Matese Holuba.
Brankář: Mates Holub, Honza Adamec
V poli: Patrik Svatoš, Honza Adamec, Adam Provazník, Niki Kollert, Mates Holub, Jára Provazník, Filip Kočí
Trenéři: Milan Šalda