Králiky:
Pasker – Ježek, Paulus, Khol-Janků/63. Opravil/, Šmolík, Skoták- Hinkelmann/86.Matoulek, Makar, Mlčuch, Pařízek,
Libchavy:
Kollert Tomáš – Martinec Michal, Karpíšek David, Lněnička Dušan, Lžíčař Petr -Bartakovič Ondřej / 58. Kopfštein Milan/, Dostál Jan, Stejskal Michal- Jiroušek Martin/91. Louda Vojtěch/, Ďuriš Daniel - Martinák Jakub / 84. Beneš Michal /

Rozhodčí: Řehák Tomáš, AR 1: Lukes Zdeněk,  AR 2: Jelínek Jiří, Delegát:Kopecký Václav
Střelec: 9.Stejskal Michal
Nahrávka: Martinák
ŽK: 2 : 1 18.Hinkelman 21.Khol - 68.
Rohy: 5:4

Po nevydařeném domácím utkání s Poličkou jsme zajížděli do Králik, s odhodláním odčinit domácí prohru a uhrát co možná nejlepší výsledek. Zápas jsme začali mírným náporem.  A už v 9. minutě jsme se mohli radovat, když náš Martin Jiroušek,  svým důrazem vybojoval balon, který přistrčil Kubovi Martinakovi a ten ho parádně naservíroval  Míšovi Stejskalovi, který ho bez problému umístil do branky 0:1.

V 11. minutě jsme zahrávali rohový kop a po náhodném odrazu směřoval míč  do soupeřovi branky ale golman domácích byl  pozorný. V 18. minutě potáhl balon dobře hrající Jiroušek, nahrál Martinakovi , který poslal míč k tyči, kde se snažil dorážet  Bartakovič, gó ale bohužel nepadl.  A to bylo na delší dobu z naší strany vše.  Hra se vyrovnala a byli jsme to mi kdo se musel bránit. V 36. minutě nám zamrazilo,  když po rohovém kopu soupeře,  putoval míč  do naší branky, ale v poslední chvíli ho vykopl Míša Martinec.  Do druhého poločasu jsme šli s cílem výsledek udržet, nebo ještě lépe ho navýšit. Bohužel naše hra se zcela rozpadla a soupeř  nás začal přehrávat, což vyvrcholilo v 84. minutě,  když  po závaru v našem vápně byl Tomáš Kollert téměř překonán, ale soupeř nepochopitelně na třikrát !! orazítkoval tyč a balón nasměroval mimo branku. A tak zápas skončil našim vítězstvím 1:0.

Uhráli jsme  tři body, ale naše předvedená hra se soupeřem , jehož výkon odpovídal postavení v tabulce, byla velice rozpačitá.