Mladší žáci:Polička - Libchavy 17.9.2011
Vydáno dne 18. 09. 2011 (224 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 17. 9. 2011

Polička – Libchavy 2:7 (1:3)

Do utkání jsme nastoupili s taktikou pravidelného střídání dvou sedmiček a totální ofenzívou. K prvnímu gólu nám sice pomohl dosti necitlivě (vzhledem k označení velikosti pokutového území) rozhodčí, který po faulu na Tomáše Pinkavu odpískal místo trestného kopu kop pokutový. Penaltu s jistotou proměnil Dominik Chládek a vedli jsme 1:0. Další gól přidal po individuální akci Míša Lukeš, to běžela 14. minuta a bylo to 2:0. Kluci předváděli hezký fotbal a odměnou byl další gól v poličské síti. Po ukázkové přihrávce se dostal za domácí obranu Erik Šalda a křižnou střelou překonal domácího brankáře 3:0. V 26. minutě po naší špatné rozehrávce snížili domácí na 3:1. Druhý poločas začal ofenzivně z obou stan, domácí přidali na obrátkách a my se museli mít na pozoru. Netrvalo to však dlouho a čtvrtý gól přidal Kuba Pávek 4:1. V 41. minutě se ukázal další náš útočník Tomáš Pinkava. Protlačil vše, co mu stálo v cestě, a zvýšil na 5:1. Šestý gól dal opět po individuální akci Míša Lukeš. Poté jsme podlehli jistému uspokojení a vypadli ze hry. Domácí měli několik dobrých šancí ke skórování, ale dobré zákroky předvedl Dan Javorski v naší brance. V 62. minutě však nestačil na nádhernou střelu snad z 20 metrů a domácí tak byli odměněni za své snažení a snížili na 6:2. Další možnost ke korekci stavu nevyužili domácí, kteří též zahrávali penaltu. Domácí hráč však netrefil branku. Poslední slovo v utkání měl Míša Lukeš. Opět předvedl rychlé vedení míče a přesnou střelu a završil skóre na konečných 7:2.

Sestava: Javorski Daniel- Aubus Karel, Prášilová Dáša, Hodr Matěj, Velínský Vojta, Šalda Erik,         Bošťík Michal, Pávek Jakub --- Bostan Albert, Vogl Martin, Šrom Michael, Chládek Dominik, Lukeš Míša, Kubíček Kuba, Pinkava Tomáš

Trenéři: Vlasta Moravec, Petr Musil